Sonett

folly-sonett

Ekodrogéria Sonett je ekologicky šetrná drogéria vyrábaná v Nemecku už 30 rokov. Dnes sa predáva v niekoľkých desiatkach krajín sveta.

Sonett kladie maximálny dôraz na nezávadnosť svojich produktov voči prírode i ľuďom. Odmieta pritom všetky potenciálne škodlivé látky bežne používané pri výrobe konvenčných prostriedkov. Napr. suroviny z ropy, fosfáty, optické zjasňovače, syntetické vonné látky, konzervanty a farbivá. Prostriedky Sonett sú ľahko a úplne biodegradabilné. V odpadovej vode sa úplne rozložia behom pár dní. Sú vhodné aj pre všetky typy domácich čističiek.

Sonett je pri výbere surovín ešte dôslednejší ako ostatní výrobcovia ekologickej drogérie. Nepoužíva preto v pracích prostriedkoch ani enzýmy alebo neionické tenzidy. Zvyšky týchto látok v bielizni totiž môžu dráždiť pokožku, spôsobovať svrbenie a vyvolávať alergie (predovšetkým v miestach kde dochádza k poteniu, teda v lakťovom ohybe, či v podpazuší).

Od roku 2005 nesie certifikáty ECO GARANTIE (www.ecogarantie.be), EcoControl (www.eco-control.com), vegáni SOCIETY (www.vegansociety.com). Sonett je ekologická drogérie pre každú domácnosť.

Stránka 1 z 2 - 51 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 51 položiek celkom