Food Huggers

Logo_Food Huggers

 

Rok založenia

2013

Význam mena značky

Food Huggers jednoducho znamená "objať" jedlo. Silikónové viečka ľahko "obídu" rozkrájané ovocie a zeleninu, ktorá vydrží pak dlhšie čerstvá.

Charakteristika

Food Huggers® bol spustený na Kickstarteri v roku 2013 a získal neuveriteľných 184 000 $ od viac ako 5 000 podporovateľov. Hlavným cieľom Food Huggers® je pomáhať ľuďom znižovať množstvo odpadu z potravín v domácnostiach, pretože väčšina odpadkov na skládkach produkuje metán – skleníkový plyn, ktorý významne prispieva ku globálnemu otepľovaniu. Zároveň tým tiež odbúravajú používanie jednorazových plastov, sáčkov a plastových fólií. Ponúkajú inovatívne riešenia v podobe silikónových viečok a sáčkov, vďaka ktorým sa návyky, ktoré podporujúce udržateľnosť stanú ľahké a zábavné.

Food Huggers® sú vyrobené z najkvalitnejšieho potravinárskeho silikónu. Produkty sú pravidelne testované nezávislými laboratóriami, ktoré kontrolujú, či sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality a spĺňajú všetky požadované normy pre bezpečnosť potravín. Food Huggers sú vyrobené zo 100% zdravotne nezávadného silikónu bez BPA a ftalátov.

Čím nás značka zaujala

Food Huggers® garantujú doživotnú záruku. Sú tak kvalitné, že sa dajú opakovane používať aj niekoľko rokov a tým ľahko nahradia tony plastových obalov, sáčkov a fólií na jedno použitie. Ľahko sa čistia, ľahko skladujú, pretože ako prázdne sáčky aj viečka zaberajú v kuchyni minimálne miesto. A navyše z niekoľkých krásnych farieb si vyberie každý.

TOP produkty, ktoré musíte vyskúšať

1. Kryt na avokádo

2. Sada viečok na potraviny

3. Silikónové vrecko

Pôvod

USA

Kľúčoví ľudia

zakladateľky Adrienne McNicholas a Michelle Ivankovic

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom