Tru Earth

Tru earth

Rok založenia:

2019 

Motto:

"Jednoduchosť-Sila-Integrita. Poskytovať ekologické produkty, ktoré fungujú. Naše nápady aj výrobky budú prispievať k lepšiemu životnému prostrediu a voči spotrebiteľom budeme transparentné ohľadom surovín i výroby. "

Charakteristika:

Kanadskú značku Tru Earth založili traja kamaráti s myšlienkou znížiť plastový odpad na na našej planéte. Jeden zo zakladateľov Ryan bol pri strážení detí nemilo prekvapený množstvom plastových vecí, ktoré sa bežne v domácnosti používajú. Aj keď nie je žiadnym zaujatým ekológom stará sa o budúcnosť svojich detí, aby mohli aj ony spokojne žiť na našej planéte. Začal rozmýšľať ako znížiť plastový odpad v domácnosti. Spomenul si, že kamarát Brad mu v minulosti rozprával o príbuznom, ktorý sa pokúšal v minulosti získať patent na ekologické pracie prúžky. Nápad a patent začali znovu uvádzať k životu. Aj pre Ryana a Brada bolo spočiatku neuveriteľné, že prácou prúžok môže ľahko nahradiť prací gél a navyše s rovnakou účinnosťou. Pridal sa k nim ďalší kamarát Kevin, posadnutý technickými inováciami. Sami začali skúšať prác prúžok a zistili, že naozaj funguje. Rozšírili ho aj medzi svojich známych. Ohlas bol úžasný a rozhodli sa vytvoriť tím, ktorý prácou prúžok bude ďalej propagovať. Vytvorili web, kde si zákazníci prúžok mohli nielen kúpiť, ale aj predplatiť. Počas prvých 30 dní obdržali 1500 objednávok, čo je utvrdilo v tom, že je myšlienka správna a začali investovať zdroje do rozvoja spoločnosti. Túžbu prispieť k lepšiemu životnému prostrediu má mnoho z nás, ale niekto nevie konkrétne ako. A tak dali bežným spotrebiteľom jednoduchý návod ako spoločne malým činnosťami prispieť k veľkým zmenám, k lepšej budúcnosti na našej planéte. Počas 12 mesiacov získali viac ako 100 000 zákazníkov v 26 krajinách po celom svete ...!

Pracie prúžok Tru Earth je vyrábaný v najmodernejšej laboratóriu v Kanade. Revolučný produkt je na trhu od roku 2020 a žne čoraz väčšie pozitívne ohlasy. Zakladatelia vyvinuli prací prostriedok, ktorý je nielen šetrný k pokožke, ale aj k životnému prostrediu. Znižuje uhlíkovú stopu a pomáha znížiť plastový odpad na našej planéte. 

Technológia Tru Earth Eco-Strips je licencovaná spoločnosťou Dizolve Group Corporation a distribuovaná prostredníctvom značky Tru Earth. Tru Earth je spoločnosť MPM Group of Brands.

Zaujímavosť:

Pracie prostriedky Tru Earth majú dramaticky menšiu ekologickú stopu ako tekuté a práškové pracie prostriedky. Obal Tru Earth je z papierového kartónu a jeho nízka hmotnosť len 3 gramy znižuje spotrebu pohonných hmôt pri ich preprave aj emisie uhlíka globálneho otepľovania až o 94% v porovnaní so súčasnými tekutými a práškovými čistiacimi prostriedkami konvenčných značiek.

Pri používaní ekologických prúžkov Tru Earth by boli ročné ekologickej úspory enormný, napr. Odstráni jednu miliardu plastových nádob z klasických pracích prostriedkov, ktoré sa na svete spotrebujú.

Kľúčoví ľudia:

spoluzakladatelia Ryan McKenzie, Brad Liski, Kevin Hinton

Žiaden tovar od výrobcu Tru Earth nebol nájdený....