LastObject

 

LastObject

ROK ZALOŽENÍ

2019

POSLÁNÍ:

LastObject chcú, aby opakovane použiteľné produkty boli súčasťou budúcnosti každej domácnosti. Aby ľudia oveľa viac premýšľali o tom, ako míňa svoje zdroje a ako šetrí a môžu zachrániť našu planétu od zbytočného odpadu.

CHARAKTERISTIKA

LastObject je mladý projekt, ktorý začali kampaní na LastSwab a už počas počiatočného crowdfunding na Kickstarter a Indiegogo oslovili viac ako 30 tisích spotrebiteľov, ktorí sa rozlúčili s klasickými čistiacimi tyčinkami do uší a rozhodli sa LastSwab kúpiť. Tento počiatočný úspech je nadchol a ukázal potenciál prechodu od tradičných produktov pre jedno použitie na výrobky pre opakované použitie. Cieľom LastObject je, aby ich výrobky boli dostupné všetkým a po celom svete. Aby všetci mohli používať ekologické alternatívy k bežným produktom.

Každý rok sa konzumuje a vyhodí bilión plastových výrobkov na jedno použitie, ktoré často končia na plážach a v oceánoch, ktoré poškodzujú morský život. Preto LastObject stále vyvíja a bojuje inovatívnymi výrobkami, ktoré nahradia produkty dennej spotreby na jedno použitie a. Všetko robia s cieľom zníženia odpadu a zaťaženia životného prostredia.

Pre výrobu produktov LastObject našli kanadského zmluvného výrobcu so sídlom v Číne a Indii, ktorý je odborníkom na výrobu v Číne. Preverili si transparentnosť, procesy, etiku, pracovné podmienky aj záväzok udržiavanie nízkych emisií uhlíka. Výrobca produktov LastSwab má viac ako 20 rokov popredné miesto v plastikárskom priemysle, práca s najodolnejšími a najekologickejšími materiály, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii. Produkty sa vyrába z hygienického materiálu, ktorý je navyše biologicky rozložiteľný na báze kukurice a ktorý možno sterilizovať.

V ČEM JE PODLE NÁS ZNAČKA JEDINEČNÁ?

LastObject vyvíja inovatívnymi výrobkami nahrádzajúce milióny produktov dennej spotreby na jedno použitie, aby minimalizovali odpad, ktorý končí v moriach a oceánoch, ktoré následne devastuje.

ZAJÍMAVOST:

LastSwab nahrádza milióny bavlnených tyčiniek a tampónov na jedno použitie ročne. Jeho vysoká životnosť zaručí, že aj keď LastSwab skončí v oceáne, jeho poškodenia je menšia ako 0,1% klasických čistiacich tyčiniek na jedno použitie, jednoducho preto, že ich bude oveľa menej.

 

 

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom