Jack n´Jill

 

logo jack&jill

 

Keď sa Justinovi a Rachel z Austrálie narodilo prvé dieťa, začali si manželia oveľa viac všímať a uvedomovať priame účinky životného prostredia, v ktorom žijeme. Chceli, aby ich dieťa vyrastalo v čo najzdravšom prostredí bez umelých prísad a chemikálií. Pretože ponuka firiem s ústnou hygienou bola obmedzená, rozhodli sa vytvoriť absolútne najbezpečnejšiu a najchutnejšiu zubnú pastu pre deti.

Justin a Rachel vedia, že deti majú zubné pasty radi a veľmi často ich prehĺtajú. Zubná pasta Jack N'Jill je preto 100% bezpečná a s najrôznejšími príchuťami v certifikovanej organickej kvalite.

Zubné pasty Jack N'Jill boli označené spoločnosťou EWG za najbezpečnejšie zubné pasty, ktoré neobsahujú žiadne chemikálie. Spoločnosť EWG je jednou z najväčších spoločností na svete, ktoré informujú o bezpečnosti produktov.

Po zubných pastách sa Justin a Rachel rozhodli urobiť pre deti ešte viac a navrhli prvý zubné kefky z kukuričného škrobu, silikónové kefky z lekárskeho a potravinárskeho silikónu pre starostlivosť od prvého zúbka, tégliky z bambusových a ryžových pliev a vrecká zo 100% prírodnej bavlny.

Obaly všetkých produktov sú navrhnuté minimalisticky, s možnosťou recyklácie, bez BPA a s ohľadom na prírodu.

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom