Peelo

Peelo_logo_zlta

Rok založenia

2019

Význam mena značky

Peelo funguje ako šupka, ktorá potraviny prirodzene chráni tak, ako šupka chráni ovocie alebo zeleninu v prírode.

Charakteristika

Nápad na výrobu voskovaných obrúskov inšpiroval Martinu a Tomáša na cestách v campervane Nissan, ktorý sa im stal na rok domovom. Mladí cestovatelia a zakladatelia značky Peelo voskovaný obrúsok náhodne objavili v malom obchode na Novom Zélande a perfektne im poslúžil na opakované balenie potravín na cestách. Boli z neho tak nadšení, že sa rozhodli vyrobiť vlastné voskované obrúsky.

Po návrate im trvalo takmer rok kým vlastnú myšlienku zhmotnili v konkrétnom produkte, s ktorým budú 100% spokojní. Produkt, ktorý bude kvalitný, zároveň férový k prírode a navyše sa bude vyrábať na Slovensku.

Značka Peelo ponúka množstvo voskovaných obrúskov a vakov na pečivo, rôznych veľkostí, ktoré si môžete prispôsobiť vlastným potrebám. Ponuka niekoľkých originálnych designov, z ktorých si vyberiete ten, ktorý padne do Vašej domácnosti najlepšie.

Čím nás značka zaujala

Páči sa nám ich jedinečné balenie veľkého formátu, z ktorého si nastriháte veľkosti podľa vlastnej potreby. Pri výrobe sa snažia maximálne využiť lokálne zdroje, podporuje českých i slovenských včelárov.

TOP produkty, ktoré musíte vyskúšať

1. Jumbo roll

2. Large pack

3. Multi pack

Kľúčoví ľudia

zakladatelka Martina Ivanová 

 

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom