Alma

 

Alma_logo

 

Rok založenia

2015

V čom je značka výnimočná?

Alma je česká voňavá kozmetika z Brna z čisto prírodných ingrediencií. Je vyrábaná vždy s láskou, čerstvo v malom množstve do ekologických obalov.

Charakteristika

Všetky produkty Alma sú tvorené s láskou, poctivosťou dvoch zakladateliek. Nikol a Šárka sa náhodou stretli a zdieľa rovnakú lásku k ekológii, prírode a zdravie. Zdieľajú rovnaký názor na starostlivosť o seba, o deti i o domácnosť. Riešenie problémov a neduhov sa snaží nájsť v prírode. A tak vzniklo jedno priateľstvo, ktoré je teraz srdcom Almy. Všetko čo v Alme vytvorí, vzniká po dlhých debatách, konzultáciách a skúšanie. Záleží im na tom, pretože ... Alma je duša.

Prírodné kozmetiku začali vyrábať už pred niekoľkými rokmi doma. Najskôr pre príbuzných a kamarátov, ako darčeky. Potom prišli prvé objednávky od kamarátov oných podarovaných kamarátov. A keď zistili, ako úžasná prírodná kozmetika je, ako na ňu reaguje telo a ako pomáha, rozhodli sa, že si takú krásu nenechajú len pre seba. A z pôvodnej vášne a okúzlenia vznikla Alma.

Všetky produkty sú ručne vyrábané, len z prírodných surovín a nie sú testované na zvieratách. Produkty balí ekologicky. Krémy a oleje do tmavých sklenených recyklovateľných pohárikov. Balzamy sú balené v ekologickom, rozložiteľnom papierovom kartóne.

Zaujímavosť 

Využívajú čo najviac dostupné lokálne suroviny napr. Včelí vosk odoberajú od lokálnych včelárov.

Kľúčoví ľudia

Šárka Hasara a Nikol Kubišová

 

Žiaden tovar od výrobcu Alma nebol nájdený....