Alma

 

Alma_logo

Alma je česká voňavá kozmetika z Brna z čisto prírodných ingrediencií. Je vyrábaná vždy čerstvo, v malom množstve a do ekologických obalov.

Nikol a Šárka, dve holky, dve ženy, dve mamy, ktoré sa náhodou stretli. Ale ako to už býva, nič nie je len tak. Zdieľajú rovnaký názor na starostlivosť o seba, o deti i o domácnosť. Riešenie problémov a neduhov sa snaží nájsť v prírode. A tak vzniklo jedno priateľstvo, ktoré je teraz srdcom Almy.

Prírodné kozmetiku začali vyrábať už pred niekoľkými rokmi doma. Najskôr pre príbuzných a kamarátov, ako darčeky. Potom prišli prvé objednávky od kamarátov oných podarovaných kamarátov. A keď zistili, ako úžasná prírodná kozmetika je, ako na ňu reaguje telo a ako pomáha, rozhodli sa, že si takú krásu nenechajú len pre seba. A z pôvodnej vášne a okúzlenia vznikla Alma.

Je to cesta životom bez chémie a syntetík. Ženy môžu byť krásne a krásne sa cítiť aj bez bežne dostupné kozmetiky, ktorá je plná škodlivé chémie. A tiež, že nepotrebujú na každý necht na ruke špeciálny produkt.

Alma obsahuje iba prírodné zložky, s láskou a starostlivosťou vyberané. Všetko, čo vytvára, vzniká postupne - pokusom, poučením a ďalším skúšaním. Tak ako všetko v živote a v prírode.

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom