NÁŠ ESHOP FUNGUJE BEZ OBMEDZENIA. Všetky objednávky vybavujeme ihneď, ako ste u nás zvyknutí. ✅ Doprava na adresu so Slovensku poštou a GLS je bez zmeny, výdajné miesta Zásilkovne aktualizujeme každú minútu, takže ponúkame k doručeniu len skutočne dostupná.

Z Lesa

logo_zlesa

 

Rok založenia:

2018

Charakteristika:

Sviečky Z lesa je projekt, ktorý vznikol v máji 2018 a postupne rozširuje svoje portfólio a rozvíja sa v značku, ktorá čaruje z prírody nielen sviečky.

Zakladateľka Denisa pôvodom z Ostravy má svoj malý svet mám na slovenskom vidieku na chalupe pri lese, kde mizne jej chaos a prichádza pokoj. Baví ju tvoriť z prírody a robiť radosť blízkym a ľuďom v jej okolí. V prírode a tichu čerpá inšpiráciu. Projekt Z lesa jej spĺňa to, po čom túžila a navyše má zmysel

V jej portfóliu nájdete lesné sviečky v hrnčekoch, plecháčikov, voňavé vankúše, obrusy, vonné vosky, sirupy. Sviečky Z lesa vracia život hrnčekom zabudnutým na pôdach. Dáva im druhú šancu a pre mnohých veľa spomienok na skoršie časy.

Denisa z predaja sviečok typu Bucláček a Svetluška podporuje Záchrannú stanicu živočíchov Makov a to sumou 50, - Sk za každý predaný kus. Urobíte radosť nielen sebe alebo blízkemu, ale pomôžete aj dobré veci.

Kľúčoví ľudia:

Denisa Mišianová

 

z-lesa-08

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom