Urtekram

folly-urtekram

Urtekram je hlavný výrobca BIO potravín a prírodnej kozmetiky v Škandinávii. Spoločnosť Urtekram bola založená v Dánsku roku 1972 a dnes sídli v Mariager v severnom Jutsku. Kozmetiku Urtekram prezentujú slová Lákavé-Prírodné-Čisté.

Od roku 1972 Urtekram vyrába čistú a prírodnú kozmetiku pre telo a starostlivosť o vlasy. Od samého začiatku si boli vedomí, že všetky obsiahnuté látky telo vstrebáva a reaguje na nich rovnako ako reaguje na to, čo jeme. Z tohto dôvodu prezentuje Urtekram starostlivosť: Kontrolované ekologické poľnohospodárstvo podľa Ecocert. Kozmetiku bez hormonálneho narušenia parabénmi a syntetickými konzervačnými látkami. Kozmetiku vyrobenú z rastlinných zložiek (iba balzam na pery obsahuje včelí vosk). Kozmetiku bez petrochemických prísad. Kozmetiku, ktorá nie je testovaná na zvieratách.

Všetky kozmetické produkty sú vyrábané bez syntetických tenzidov, parabénov alebo iných konzervačných látok, a parfumov. V Urtekramu produkty nie sú v žiadnej fáze procesu výroby testované na zvieratách. Kozmetika má BIO certifikát ECOCERT.

Stránka 1 z 3 - 90 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 90 položiek celkom