GreenFood Nutrition

greenfood-nutrition-logo_full_FINAL-RGB

Rok založenia:

2018

Charakteristika:

Česká spoločnosť GreenFood Nutrition vyvíja a vyrába potraviny a doplnky stravy z prvotriednych a plnohodnotných surovín pri zachovaní skvelej chuti.

Ponúka široké portfólio produktov pre redukčné, vegánsku či vegetariánsku diétu, intolerancii na laktózu, lepok. Vyberie si každý, nielen tí čo vyznávajú zdravý životný štýl. Výroba produktov prebieha v Břeclavi a je certifikovaná podľa ISO 22000: 2018.

Zaujímavosť:

Odborný garantom pri vývoji produktov je PharmDr. Lada Machová, ktorá vyštudovala klinickú farmáciu na Farmaceutické fakulte Univerzity Karlovej v Hradci Králové. Po absolvovaní vysokej školy na rovnakej univerzite zložila doktorát a následne atestáciu 1. stupňa z odboru farmácie. V praxi sa snaží využívať moderné poznatky zo všetkých oblastí medicíny. Zdravotné prevenciu vníma ako veľmi dôležitú oblasť medicíny a preto sa na tomto poli neustále vzdeláva. Každoročne sa spolupodieľa na organizovanie Sympózia klinickej farmácie, veľké a vyhlásené akcie, ktoré sa zúčastňujú cez 400 lekárnikov a lekárov.

Certifikácia:

ISO 22000: 2018

pic-premiumquality

Stránka 1 z 1 - 22 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 22 položiek celkom