Vila Hermanos

Vila Hermanos

Rok založenia

1884

Motto

Vytvárať jedinečné kúsky a zároveň udržať tradíciu remeselnej výroby a ducha luxusu v najširšom slova zmysle.

Charakteristika

Španielska značka Vila Hermanos vyrába prírodné vonné sviečky, difuzéry a spreje z ušľachtilých a prírodných materiálov už od roku 1884. Nachádza sa pár kilometrov od Valencie v meste Albaida. Do roku 2011 firmu viedla rodina Vila. Potom bola odovzdaná Patrickovi Douenatovi a Stefanovi Chiricovi, dvom priateľom, ktorých spojila veľká vášeň pre remeselne vyrábané sviečky a niche parfémy. Pod názvom Ladenac Milano továreň vytvára návrhy a vyrába sviečky pre niektoré z najvýznamnejších a medzinárodne uznávaných spoločností.

Vila Hermanos je považovaná za priekopníka vo svete vonných sviečok z prírodného vosku. Majú dlhoročné skúsenosti s technikami a výrobnými procesmi, čo im dnes umožňuje vyniknúť ako jedna z najprestížnejších značiek prírodných sviečok a difuzérov. Udržateľná výroba využíva iba 100% prírodné, vysoko kvalitné suroviny z celého sveta. Sviečky sa vyrábajú z rastlinných voskov, mangového, kokosového alebo sójového masla.

Vonné kompozície sú vytvárané v spolupráci s francúzskymi parfumérmi s preslávenej oblasti parfémov Grass. Široká paleta kompozícií vôní od kvetinových, chypre, sviežich zelených, citrusových, drevitých a orientálnych vznikajú spoločne s jednotlivými kolekciami. V súčasnej dobe majú v ponuke 280 vôní. Sviečky sú balené do ekologických sklenených obalov, ktoré sú pre každú kolekciu jedinečné.

Sviečky Vila Hermanos sú zdraviu i prírode bezpečné. Neobsahujú ropu, parafín, palmový olej ani živočíšny tuk. Suroviny sú zmesi rôznych receptúr, ktoré Vila Hermanos vyrába od konca 19. storočia, s prírodnými a biologicky odbúrateľnými látkami, ktoré sú rozložiteľné a šetrné voči prírode

Čo sa nám na značke páči

Zaujímavé kompozície vôní sviečok môžete v interiéri doplniť o difuzér rovnakej vône aj obalu. Sviečky sú vyrábané tradičným remeselným spracovaním, s filozofiou udržateľnosti a šetrnosti voči prírode.

Krajina pôvodu

Španielsko

Kľúčoví ľudia

Patrick Douenat a Stefano Chirico

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom