Sonett Prášek do myčky 3kg

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Účinný ekologický prostriedok do umývačky riadu i pre veľmi znečistené a mastné riady. Ideálne v kombinácii so Sonett regeneračnou soľou a tekutým leštidlom.

Bežná cena €21,18
Ušetríte €4,23 (–19 %)
€16,95 / ks
Značka Sonett
Kategória Gely, tablety a prášky do umývačky
Položka bola vypredaná...
 

Účinný ekologický prostriedok do umývačky riadu. Vhodný pre všetky domáce umývačky riadu v kombinácii so Sonett Regeneračnou soľou a Tekutým leštidlom. Špeciálne zloženie z ľahko odbúrateľných surovín efektívne odstráni mastné škvrny i zaschnuté zvyšky jedla. Nevhodný na striebro, olovnatý krištáľ a ručne maľovaný porcelán. Vhodný pre všetky domáce umývačky riadu. Účinný aj pri silnom znečistení.

U tohto produktu nepoužívame agresívne bieliace prostriedky s obsahom chlóru, fosfátu, syntetické prostriedky na ochranu striebra, enzýmy atď. Napriek tomu tento čistiaci prostriedok zvládne výborne aj silné znečistenie. Silikáty sa získavajú roztavením piesku so sódou a sú vďaka svojej alkalite schopné tuk na riad zmydelnením premeniť a zaistiť jeho vodorozpustnosť. Prilepené zvyšky jedla sa pomocou týchto silikátov rozmočia a uvoľnia. Soda vyrábaná z kuchynskej soli a vápna, rozptyľuje tuk na jemné kvapôčky, a podporuje tak schopnosť silikátov rozpúšťať tuk. Citrát, získavaný pri fermentácii vedľajších produktov výroby cukru ako napr. Melasy, sa do čistiaceho prostriedku do umývačky riadu pridáva preto, aby pútal vápnik v umývacej vode a chránil umývačku pred jeho usadeninami. Je totiž známe, že mnohé umývačky aj cez zabudovaný iontový výmenník (zariadenie na zmäkčovanie vody) vodu nedostatočne zmäkčujú.

Mydlo stráca okamžite po použití, v bezprostrednej reakcii s vápnikom obsiahnutým vždy v odpadovej vode, svoje vlastnosti znižujúce povrchové napätie (primárne odbúravanie). Vápenaté mydlo je následne zo 100% rozkladané na oxid uhličitý a vodu (sekundárne odbúravanie). Cukrové zmáčadlo a deriváty kokosového oleja sú získavané chemickou konverziou pomocou kyselín zo surových materiálov čisto rastlinného pôvodu a kompletne si zachovávajú svoju prirodzenú štruktúru. Pre mikroorganizmy je preto ľahké ich kompletne rozložiť. Etanol je do prírodného cyklu navrátený v priebehu niekoľkých hodín.

Odporúčané dávkovanie: 15 - 30 ml na jeden umývací cyklus. Prípravok nasypte do príslušného zásobníka. Dodržujte pokyny výrobcu vašej umývačky. Pre dokonalý účinok je nutné pravidelne používať leštidlo a regeneračnú soľ do umývačky Sonett.

Zloženie: Sodium citrate, sodium metasilicate, sodium silicate, sodium percarbonate, sodium carbonate.

Výrobky Sonett sú 100% odbúrateľné, v horizonte niekoľkých hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov. Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátů. Certifikát Eco Control a Eco Garantie.

Podobné produkty

Hmotnosť 3 kg
Zloženie Bez parabénov, Vegan, Bez SLS/SLES, Bez silikónov
Certifikace Vegan Society
Šetrnost k přírodě a ľudom netestované na zvieratách, recyklovateľné obaly, rozložiteľné v prírode, Eco Control, Eco Garantie
Výroba Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: