Mepal

MEPAL_FINAL_LOGO

 

Rok založenia:

1944

Motto:

"Vyrábať kvalitné, funkčné produkty s nadčasovým dizajnom, ktoré vydržia niekoľko rokov."

Charakteristika:

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlové a funkčné riadu, úložné produkty do kuchyne, fľaše, termosky a jedálenský boxy vrátane špeciálnej rady pre deti. Produkty Mepal sú praktické, majú široké využitie, ako do domácnosti, na piknik, na záhradu, na cestovanie i do práce.

Spoločnosť Mepal má dlhú tradíciu vo vývoji a výrobe produktov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov začala spoločnosť Mepal navrhovať vlastné výrobky a v tom pokračuje dodnes. V priebehu rokov vyvinul Mepal svoj vlastný osobitý štýl, tzn. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.

Väčšina produktov Mepal sa vyrába v Holandsku, presne v Lochemu v Gelderland. Všetky materiály spĺňajú vysoké štandardy, sú zdravotne nezávadné a výroba aj partneri sú certifikovaní ISO. Aj keď sú výrobky Mepal extra odolné, ponúka široký rad náhradných dielov, ktoré predĺžia život produktu a šetrí tak prostredie zbytočným plytvaním. Často podporujú a spolupracujú s chránenými dielňami, pretože chcú aj touto cestou prispieť k lepšiemu svetu.

Čo sa nám na značke Mepal páči:

Produkty Mepal sú navrhované dizajnérmi tak, aby uľahčili každodenný život. Stále vyvíja nové produkty a mení dizajn aj farby podľa súčasných trendov. Produkty Mepal sú vysoko kvalitné, nadčasové v pestrej palete farieb pre každodennú radosť. Samozrejme nás teší výroba v Holandsku a podpora chránených dielní.

Zakladatelia:

rodina Rosti

 

Stránka 1 z 7 - 251 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 7 - 251 položiek celkom