Attitude

                                          Vertical_ATTITUDE-logotype_black_RGB

 

Rok založenia:

2005

Motto:

"Produkty ATTITUDE budú mať vždy najmenší dopad na životné prostredie a zdravie. Nebudú obsahovať žiadne prísady, ako chemikálie spôsobujúce rakovinu, mutagény a endokrinné disruptory, a to ani na zákonom tolerovaných úrovniach."

Charakteristika:

Prvotriedne prírodná detská kozmetika a ekodrogérie z Kanady. Za vznikom značky ATTITUDE stojí skupina mladých rodičov, ktorých práca nie je riadená finančnými požiadavkami trhu, ale predovšetkým ich vlastnými potrebami a potrebami ich blízkych a priateľov.

Výroba produktov značky ATTITUDE je založená výlučne na šetrných ingredienciách ( "worry-free ingredients"), nenájdete tu žiadne zložky, ktoré by mohli škodiť vášmu zdraviu. Produkty sú vyrábané aj s ohľadom na životné prostredie - originálne obaly sú 100% recyklovateľné, prírodné zložky sú biologicky odbúrateľné a pri výrobe sa snažia minimalizovať stopu CO2. 

Produkty ATTITUDE sú hypoalergénne, všetky použité vôňa pochádzajú výhradne z prírodných zdrojov. Sú absolútne bezpečné pre citlivú pokožku. Sú vyrábané z rastlinných zdrojov a minimálne z 95% sú biologicky rozložiteľné. Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom. Produkty neobsahujú žiadne živočíšne produkty, nie sú testované na zvieratách, certifikované ako "vegan". 

Výrobky ATTITUDE sa dnes úspešne predávajú už vo viac ako 44 krajinách sveta.

Pre všetky produkty ATTITUDE platí:


Přírodní
 PŘÍRODNÝ - Všetky produkty sú vyrábané z rastlinných a minerálnych zdrojov.
CO2 neutrální
CO2 NEUTRÁLNY - Pre výrobu produktov sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie, čo zmenšuje uhlíkovú stopu výroby. Výrobca vysádza       stromy, aby znížil produkciu skleníkových plynov.Zdraví šetrné složky
 ZDRAVIE ŠETRNÉ ZLOŽKY - Produkty neobsahujú žiadne rakovinotvorné látky, mutagény a hormonálne aktívne látky pre život bez obáv.Recyklovatelný
 RECYKLOVATEĽNÉ OBALY - Obaly produktov sú vyrábané z HDPE # 2 plastu, čo je plast, ktorý ide najjednoduchšie recyklovať.

 


VeganNETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH & vegánskej Všetky produkty sú vegánskej - to znamená bez živočíšnych zložiek. ATTITUDE je členom programu PETA ( "People for the Ethical Treatment of Animals"), čo je najväčší nezisková organizácie bojujúce za práva zvierat na svete.

 

Testováno

TESTOVANÉ V NEZÁVISLÉ LABORATÓRI - Produkty sú testované nezávislým laboratóriom pre neprítomnosť rakovinotvorných látok ako sú etylénoxid a dioxíny.

 

      
UdržitelnýUDRŽATEĽNÝ - Svet je nádherný - poďme ho udržať taký, aký je. Na ceste od ťažby minerálov ku konečnému produktu ATTITUDE vždy znižuje negatívny dopad na životné prostredie na minimum.Ecologo
ECOLOGO CERTIFIKÁCIA - Produkty majú certifikáciu EcoLogo. Program EcoLogo kanadskej agentúry UL pomáha spotrebiteľom identifikovať produkty a služby priateľské k životnému prostrediu. Nielen že ATTITUDE napĺňa štandardy programu Ecology, ale dokonca je svojimi postupmi prekonáva.

Čo sa nám na značke páči:

Globálne udržateľnú víziou ATTITUDE je obmedziť, znovu použiť, recyklovať - ​​a znovu zalesniť, aby pomohli obnoviť a uzdraviť planétu. S programom zalesňovanie podporujú pozitívny dopad a zároveň umožňujú spotrebiteľom kúpou produktu ATTITUDE byť súčasťou hnutia.

Kľúčoví ľudia:

Jean-François Bernier (JF) a Benoît Lord

Stránka 1 z 1 - 27 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 27 položiek celkom