Soaphoria

sys_logo

Mladá slovenských značka Soaphoria ponúka ručne vyrábané 100% prírodné produkty unikátnych receptúr a konzistencie, ktoré sú obohatené o kvetové vody, extrakty z liečivých bylín, blahodarné íly, minerálne a éterické oleje, med a včelí vosk, vitamíny C a E či koenzým Q10.

Soaphoria používa na výrobu produktov bylinky a ďalšie suroviny od regionálnych bylinkárov a dodávateľov zo slovenskej republiky. Výrobky sú výsledkom každodennej ručnej práce, v každom výrobku môžete pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli tieto výrobky pre vás vytvorené. Výrobky sú 100% vegetariánske a viac ako 90% výrobkov je vyrobených z vegánskych surovín. Výrobky majú jedinečné receptúry s dizajnovým balením, ktoré potešia aj ako darček!

Výrobky nie sú testované na zvieratách, podobne ako aj ingrediencie využívané pri výrobe. Soaphoria aktívne hľadá alternatívy rastlinného pôvodu a snaží sa, aby suroviny používané pri výrobe pochádzali iba z ekologického hospodárstva a od dodávateľov, ktorí majú etické správanie a zdieľajú podobné hodnoty ako Soaphoria. Používajú EKO balenie pre ochranu prostredia a prírody - na etiketách využívajú ľahko rozložiteľný papier a uprednostňujú sklo, ktoré je možné opäť zmysluplne využiť v domácnosti. Produkty Soaphoria neobsahujú ropné deriváty, syntetické emulgátory, farbivá, konzervanty ani umelé parfumy.

Stránka 1 z 1 - 24 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 24 položiek celkom