LifeLike

Rok založenia:

2019 

Motto:

"... Nepôjdem s davom, ALE budeme vyčnievať!"

Charakteristika:

Značku Lifelike založil mladý pár v Brne, ktorý bol nespokojný s nekvalitnými výrobkami na trhu, ktoré nevyhovovali ich aktívnemu životnému štýlu. Libor a Vendula po fázi objavovanie, čo im chýba a kde získať vhodné a kvalitné suroviny začali doma mixovať prvá masla, orieškové krémy. Ich diela najprv skúšali a testovali v rodine, na kamarátoch a postupne zdokonaľovali, až sa rozhodli v roku 2019 pre vlastnú výrobu produktov, ktoré ponúknu aj na trh. 

Orechové krémy vyrábajú čerstvé priamo v Českej republike na základe vlastnej receptúry. Dodávateľou pre vstupné suroviny si sami vyberajú a strážia ich kvalitu. Kvalita orechov sa pravidelně stráži senzorickými testy a dodávajú ich iba certifikovaní partneri. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne konzervanty. Medzi hlavné prednosti parí vysoká kvalita produktov Lifelike. Všetko vyrábajú podľa certifikácie ISO 22000.

Dnes v portfóliu Lifelike nájdete orieškové krémy, proteínové orieškové krémy, orieškovo-čokoládové krémy, orechové tyčinky aj orechy. 

Zaujímavosť:

Jedinečná a obľúbená pochúťka Twister kombinuje z 80-90% orechy s čokoládou alebo ovociem, navyše bez pridaného cukru.

Kľúčoví ľudia:

Libor a Vendula Mačalíkovi

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom