Purity Vision

cropped-PV_logo_male

Rok založenia

2008

Motto

"To najlepšie z tradičnícho bohatstva prírody pre krásu a zdravie za prijateľné ceny"

Charakteristika

Česká značka prírodnej kozmetiky PURITY VISION® je na trhu už od roku 2008 a prináša tú najčistejšiu a vysoko kvalitné prírodnú kozmetiku za rozumné ceny.

Zakladatelia Vladimír a Shanti Lusíkovi inšpiráciu hľadali a stále hľadajú pri svojich cestách po svete. Každá krajina a kultúra ukrýva v podobe tradičných surovín a skrášľujúcich procedúr svoje jedinečné bohatstvo. Tieto znalosti potom využívajú v receptúrach a produktoch PURITY VISION®.

V PURITY VISION® majú úctu k prírode a ekológii, čo sa prejavuje nielen pri získavaní surovín, ale aj pri výrobe produktov či ich predaji. Ekológia je životným štýlom, ktorý presadzujú naprieč celou firmou. Používajú recyklované materiály, opakovane použiteľný obalový materiál, autá jazdia na CNG, pri výrobe používajú zelenú energiu z obnoviteľných zdrojov, atď. Produkty sú už od začiatku balené do recyklovateľných obalov.

Kvalitu produktov potvrdzuje aj certifikácia CPK alebo CPK Bio. Nie sú v žiadnom kroku testované na zvieratách. Výrobky však najradšej testujú sami na sebe. Tak zaistí najlepším spôsobom preverenie kvality. Kozmetické výrobky PURITY VISION® sú tak čisté, že sa dajú jesť.

Zaujímavosť

Vďaka férovému rokovaní a dlhodobým vzťahom s farmármi a výrobcami získala značka PURITY VISION® ako vôbec prvá firma v Českej republike prísnu certifikáciu Fair for life. Vstupné suroviny produktov sú zbierané ručne a za dobrých pracovných podmienok. S farmári sú pravidelne v kontakte, kontrolujú kvalitu surovín a spoluprácou s nimi pomáhajú zvyšovať stabilný príjem sociálne slabším rodinám.

Kľúčoví ľudia

zakladatelia Vladimír a Shanti Lusíkovi

Certifikácie

 

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom