NÁŠ ESHOP FUNGUJE BEZ OBMEDZENIA. Všetky objednávky vybavujeme ihneď, ako ste u nás zvyknutí. ✅ Doprava na adresu so Slovensku poštou a GLS je bez zmeny, výdajné miesta Zásilkovne aktualizujeme každú minútu, takže ponúkame k doručeniu len skutočne dostupná.

Šungit Time

sungit_folly_logo

Sme to, čo pijeme ...

Šungit Time je voda zdravá, bez zápachu, zbavená baktérií, pôsobí ako antioxidant. Začnite piť zdravú vodu už dnes. Pitím zdravej vody do značnej miery ovplyvňujeme kvalitu svojho života. Kvalitný pitný režim je dôležitou prevenciou a pomocou pri liečbe rôznych chorôb, vírusov a alergií.

Šungit Time voda je vysoko kvalitná pitná voda s optimálnym obsahom soli, stopových prvkov, tvrdosťou, neobsahuje toxické látky, disponuje prírodnou štruktúrou a vysokým energetickým potenciálom. Šungitová voda má analgetické, protizápalové a antibakteriálne vlastnosti.

Pri pravidelnom pití vyplavuje z tela alergény, pomáha pri liečbe kožných problémov, akné, ekzému, bojuje s chronickými problémami dýchacieho ústrojenstva. Odoberá z vody chlór, dusičnany, amoniak, ťažké kovy, oleje i ropu.

  • ŠUNGIT TIME Filtr vody 1l Top produkt 03201
    ŠUNGIT TIME Filtr vody 1l
    Skladom Značka: Šungit Time
    Zdravá a vysoko kvalitné voda vďaka prírodnej filtrácii kameňov...

    €11,28

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom