FOLLY DOPRAVA

Expedujeme v deň objednania!

Sami máme radi, keď nemusíme na zásielku z nejakého eshopu dlho čakať. Preto sme si dali internú výzvu, že všetky objednávky, ktoré uskutočníte v pracovný deň do 15:00, kedy jazdí zvozová služba, expedujeme z nášho skladu ešte v ten istý deň. Sľubovať to môžeme len preto, že všetky produkty, ktoré vám ponúkame, máme skutočne skladom. Jasne, môže sa výnimočne stať, že fyzický stav skladu nesedí 100 % presne s elektronickým, o tom by ste sa ale dozvedeli obratom telefonicky. Len pre poriadok, v prípade, že zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, pošleme balíček do sveta až po pripísaní peňazí na účet, to dá rozum.

U nás vo Folly si môžete vybrať z troch druhov dopravy, ktoré sme rozdelili na ekologické a tie menej ekologické a podľa toho ich ocenili.

Veľa z nás sa viac a viac zameriava na to, ako čo najmenej zaťažovať svoje telo i prírodu. A viete, že pohodlné doručovanie až domov volí 53% Európanov? Celkom veľké číslo. Preto sme sa zamerali na ekologickejšie spôsoby dopravenia vašich balíčkov

Spolupracujeme so Zásielkovňou a hromadne doručujeme balíky cez 1 000 výdajní po celej SR. Dostaneme sa tak za vami do každého mesta a skoro každej dediny. Zásielkovňa stále pridáva nové miesta, a tak je cez takúto službu doručenie veľmi komfortné. Zásielková doprava je zadarmo pri nákupe nad 49 Eur, inak za rozumných 1,99 Eur. Ekologickú dopravu sme nechali len za malý peniaz, aby sme vás trochu podpichli v jej využití. Ku zvyšným dvom klasikám, ako je Pošta a GLS, sme dali malý peniaz alebo o trochu väčší nákup. To aby sme všeobecne neplytvali pohonnými hmotami. Balíčky sa tak vozia zadarmo pri nákupe nad 69 Eur, inak za 3,49 Eur.

Stačí malý krok k voľbe šetrnejšej dopravy. Keď sa potom ešte zamyslíte nad frekvenciou dopravy a radšej nakúpite viac produktov menej často, ako jeden dva produkty častejšie, dobrý pocit bude náš spoločný.

Vyberáme si prírodné produkty, ktoré sami skúšame. Balíme do prírodných materiálov a snažíme sa zubami nechtami vyhýbať zbytočným plastom. Myslíme na našu planétu a premýšľame o čo najmenšej ekologickej stope, ktorú Folly balíček zanechá.

Je len na vás, či pôjdete rovnakou cestou a necháte si zaslať balíček na jedno z veľkého množstva výdajných miest Zásielkovne. Alebo ... Zvolíte klasiku vo forme pošty a GLSka.

 A aby sme vás navnadili na rovnakú notu ešte viac, pridávame pár obľúbených čísel.

Viete, že najviac emisií (až 80%) oxidu uhličitého CO2 produkuje práve cestná doprava? Ten je však najdôležitejším skleníkovým plynom, ktorý spôsobuje až 50% celkového otepľovania atmosféry. A na jedného človeka to potom vychádza štyri tony ročne.

53 % je európsky priemer nákupov, ktoré sa uskutočnia cez internet. Objednaná vec k vám potom musí doputovať. Takže, ak volíte zberné miesto, ušetríte tým veľké množstvo pohonných hmôt a vyprodukovaných emisií.

 

Váš ekologicky zmýšľajúci Folly tím