NAT Nice & True

logo2_nat

Rok založenia:

2019

Motto:

"Poskytovať cenovo dostupnú a zdravie bezpečnú intímnu hygienu pre modernú ženu."

Charakteristika:

Európska značka NAT alebo ak Nice to your Body and True vyrába dámsku intímnu hygienu s vysokým podielom bavlny, ktorá má vysokú savosť a je jemná k citlivej pokožke intímnych partií. Meno značky Nice & True je odvodené od nice, ako pekné, zdravie bezpečné k pokožke a true - pravdivé zloženie. Značka NAT je súčasťou nemeckého koncernu, ktorý vyrába ekologické produkty vrátane detských eko plienok Moltex.

Vložky ani tampóny NAT nie sú bielené chlórom, neobsahujú žiadne nežiadúce látky ako mlieka a parfumácie. Sú hypoalergénne a dermatologicky testované.

Jej hlavnou hodnotou je dodržiavanie vysokej kvality výrobkov s dôrazom na vplyv na životné prostredie či už pri výrobe alebo rozložiteľnosti produktov v prírode po ich použití. Pri výrobe hygienických pomôcok NAT sa využívajú najnovšie vedecké technológie a postupy, ktoré korešpondujú s moderným životným štýlom každej ženy. Výroba prebieha v závodoch v Európe, s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Použitá bavlna na výrobu tampónov má certifikáciu GOTS (Global Textiles Standard). To znamená, že je obnoviteľná a udržateľná a bola pestovaná podľa zásad poľnohospodárstva, bez pesticídov alebo iných chemikálií a v súlade s prírodnými cyklami. Produkty spĺňajú prísnu britskú certifikáciu Soil Association, ktorá sa zaoberá certifikáciou bio produktov zo všetkých oblastí ekologickej výroby. Prísne štandardy zaručujú vysokú kvalitu použitých surovín.

Obaly sú z recyklovaných materiálov. Papierové krabičky tampónov a slipových vložiek sú 100% recyklovateľné. Obaly vložiek sú z polyetylénu LDPE, ktorý je tiež ľahko recyklovateľný.

Európska značka NAT predstavuje cenovo dostupnú a zdravie bezpečnú intímnu hygienu pre modernú ženu.

Žiaden tovar od výrobcu NAT Nice & True nebol nájdený....