Sonett Prací gel na bílé a barevné prádlo 2l

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 

Tekutý prostriedok na pranie bieleho i farebného prádla pri teplotách 30 - 95 ° C. Prvý diel Sonett pracieho modular systému.

Bežná cena €13,43
Ušetríte €2,69 (–20 %)
€10,74 / ks
Značka Sonett
Kategória Pracie prostriedky
Položka bola vypredaná...
 

Jemný prací gél je určený na pranie farebnej bielizne (okrem vlny a hodvábu) pri nižších teplotách od 30 ° C do 60 ° C. Vhodný pre všetky farebné tkaniny z bavlny, ľanu, konope, mikrovlákien a iných zmesí. K odstráneniu odolných škvŕn použite Sonett Tekuté mydlo na škvrny.

Prací modulárny systém Sonett sa skladá zo Sonett pracieho gélu + Sonett zmäkčovača vody + Sonett bielidla.

Mydlo, cukrový tenzid a deriváty kokosového oleja sa v tomto tekutom pracom prostriedku vzájomne posilňujú a dopĺňajú. Pri výrobe mydla sa repkový olej z ekologického poľnohospodárstva zmydelňuje za pomoci lúhu draselného zvláštnym postupom bez privádzania tepla zvonku. Mydlo ako aktívna mycia látka v sebe jedinečným spôsobom spája všetky, pre proces prania nevyhnutné vlastnosti zmáčania nečistôt a ich rozpúšťania. V tomto účinku je mydlo zosilňované cukrovým tenzidom a derivátmi kokosového oleja, ktoré sa získava z čisto rastlinných surovín cukru, škrobu a kokosového tuku chemickými premenami za pomoci kyselín. Zároveň je touto kombináciou odstránená nevýhoda mydla ktorou je tvorba vápenatého mydla, ktoré sa pri nepresnom dávkovaní aviváže môže usadzovať na prádle. Alkohol, ktorý sa získava skvasením rastlinných škrobov, slúži k tomu, aby bol prací prostriedok udržovaný v tekutom stave, a umožňuje tak vysokú koncentráciu aktívnej čistiacej látky.

Mydlo z rastlinných olejov má oproti všetkým ostatným čistiacim látkam tú zvláštnosť, že bezprostredne po použití sa s vápnikom obsiahnutým vždy v odpadovej vode zlučuje na vápenaté mydlo a samo sa tak neutralizuje vo svojom povrchovom účinku na vodné organizmy (primárne odbúravanie). Vápenaté mydlo je potom zo 100% rozkladané mikroorganizmami na oxid uhličitý a vodu (sekundárne odbúravanie). Pri procese výroby cukrových tenzidov a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Preto je pre mikroorganizmy jednoduché tieto tenzidy plne odbúrať. Mydlo, cukrové tenzidy a deriváty kokosového oleja považuje organizácia OECD za biologicky ľahko odbouralené.

Odporúčané použitie: Pranie v práčke: na 5kg prádla (uzáver slúži ako odmerka) mäkká voda: 50-100ml, stredne tvrdá voda: 100ml + 40ml zmäkčovadla vody Sonett, tvrdá voda: 100ml + 60ml zmäkčovadla vody Sonett. Účinky mydlových pracích prostriedkov sa môžu plne rozvinúť iba v mäkkej vode, z toho dôvodu je NUTNÉ pridať zmäkčovadlo ku každému praniu. Pri teplotách od 50 ° C je možné na odolné škvrny pridať 60 ml bielidlá SONETT.

Za teplôt pod 10 ° C sa produkt mení a trochu hustne a zakaľuje sa, čo za tepla, resp. po miernom pretrepaní opäť zmizne.

Zloženie: Aqua, potassium soap *, alkylpolyglucoside C8-16, sodium C8-14, fatty alcohol sulphate, alcohol, sulphated castor oil, potassium citrate, perfume * (fragrance), linalool *
* certified organically grown

"

Výrobky Sonett sú 100% odbúrateľné, v horizonte niekoľkých hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov. Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátů. Certifikát Eco Control a Eco Garantie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: