ŠUNGIT TIME Filtr vody 1l

Neohodnotené
 
Akcia Top produkt Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Zdravá a vysoko kvalitné voda vďaka prírodnej filtrácii kameňov Šungit. Prečistí kohútikovú vodu od nežiaducich látok, baktérií a toxínov.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
29.5.2024
Bežná cena €12,20
Ušetríte €2,44 (–20 %)
€9,76 / ks    
Značka Šungit Time
Kategória Eko domácnosť
 

Prírodná filtrácia vody pomocou kameňov Šungit prečistí vodu od nežiaducich látok a baktérií. Pri používaní kameňov je kohútiková voda upravená na vysoko kvalitnú a zdravú pitnú vodu, bez zápachu a pachutí. Upravená voda zostáva bez toxických látok, nadväzuje na seba takmer všetky organické a anorganické zlúčeniny, odoberá z vody chlór, dusičnany, amoniak, ťažké kovy, oleje i ropu. Kvalitný pitný režim je dôležitou prevenciou a pomocou pri liečbe rôznych ochorení, viróz a alergií.

Kľúčové vlastnosti:

  • prečistí vodu a zanechá optimálny obsah soli, stopových prvkov, tvrdosťou

  • upravená voda zostáva bez toxických látok

  • upravená voda má analgetické, protizápalové a antibakteriálne vlastnosti

  • pomáha liečiť a hojiť a pri pravidelnom pití vyplavuje z tela alergény

  • pomáha pri liečbe kožných problémov, akné, ekzému, psoriázy

  • bojuje s chronickými problémami dýchacích ciest

  • podporuje správne fungovanie metabolizmu

  • 100% prírodný s vysokým podielom uhlíka a molekúl Fullerene

  • balenie pre objem džbánu alebo karafy 1l 

Zloženie:

100% prírodná hornina Šungit.

Odporúčané použitie:

Obsah balenia prepláchnite pod prúdom vody, celý ho vložte do cca 1l sklenenej alebo keramické nádoby a zalejte pitnou kohútikovú vodou. Nechajte odstáť minimálne hodinu, maximálne 72 hodín. Vodu môžete piť pravidelne a bez obmedzenia každý deň.

Pravidelné čistenie:

V pravidelnom intervale 2 týždňov vyberte kamene z vody, prepláchnite prúdom vody a nechajte uschnúť (prirodzene na slnku alebo v rúre na 110 ° C max.10 min) potom vráťte do vody a pokračujte s užívaním počas ďalších dvoch týždňov. Pri pravidelnom užívaní a čistenie je trvanlivosť balenie 6 mesiacov.

Pravý Šungit je 100% prírodná hornina s vysokým podielom uhlíka a molekúl Fullerene. Šungit je 2 miliardy rokov stará hornina, ktorá sa ťaží na jedinom mieste na svete - v Ruskej dedine Šunga na brehu Onežského jazera. Jedná sa o polyminerál - jedinečnú formu uhlíka. Objaviteľom molekuly Fullerény, na základe ktorej šungit funguje, bola v roku 1996 udelená Nobelova cena.

Molekuly Fullerény sú organické a kryštál týchto molekúl, tzv. Fullerit, je prechodovú formou medzi organickými a anorganickými látkami. Preto je Šungitová voda nazývaná živou vodou. Fullerény a ich deriváty sú silnými antioxidantmi, ľahko tak na seba viažu voľné radikály, ktoré poškodzujú bunky organizmu. Fulleren je vzácnou formou uhlíka, ktorá predstavuje molekulu s najväčšou možnou mierou symetria (C60, C70). Fullerény majú vynikajúce vodivé a absorpčné vlastnosti. Preto vysoko kvalitné Šungitová voda dokonale hydratuje a ošetruje orgánmi, pokožku a celý organizmus. Vedecké výskumy preukázali rad úžasných vlastností šungitu. Jedná sa nielen o liečivé kamene, ale aj rušičky geopatogénnych zón a úpravu vody.

Výrobca: Šungit Time, Slovenská republika.

Hmotnosť 0.2 kg
Zloženie Vegan
Šetrnost k přírodě a ľudom opakované použitie
Výroba Slovensko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: