Equa Lahev SMART Pink Blush 680 ml

Neohodnotené
 
Novinka Top produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Praktické, dizajnové nerezové thermo fľaše s aplikáciou, ktorá stráži Váš pitný aj dýchací režim počas dňa.

 

 

€81,22 / ks
Značka Equa
Kategória Termofľaše
Položka bola vypredaná...
 

Praktické, dizajnové nerezové thermo fľaše s aplikáciou, ktorá stráži Váš pitný aj dýchací režim počas dňa.

Fľaše Equa sú určené na opakované použitie a môžete ich používať na studené aj teplé nápoje. Vďaka izolácii dvojitých stien fľaša Equa SMART udrží Váš obľúbený nápoj dlhšie teplý alebo chladný. Maximálny dôraz je kladený na ergonómiu - dobré držanie vďaka tvaru a pohodlné pitie vďaka širokému hrdlu.

Rad Smart obsahuje elektroniku, ktorá stráži Váš pitný režim počas dňa vďaka aplikácii Equa, ktorá je k dispozícii pre IOS aj Android. Sledovač je napájaný dobíjacou batériou, súčasťou balenia je USB konektor typu B.

Kľúčové vlastnosti:

  • pre zdravý pitný režim a dýchanie

  • múdra aplikácia pre IOS aj Android stráži pitný režim a dýchanie

  • vyrobená z kvalitného a odolného nerezu

  • 100% nepriepustná

  • udrží nápoj chladný po dobu až 24h a teplý po dobu až 12h

  • aj pre horúce nápoje do 100 °C

  • objem 680 ml

  • nerezové fľaše nepreberajú pachy

  • opakovane použiteľná šetrí prírodu

Odporúčané použitie:

Pred čistením nezabudnite z fľaše vybrať čidlo. Fľaša sa nedá umývať v umývačke riadu.

Pri ručnom umývaní odporúčame fľašu vypláchnuť horúcou vodou a použiť jemný umývací prostriedok. Fľašu pravidelne umyvajte.

Aby ste sa vyhli usadeninám na viečku, ktoré sa časom môžu objaviť, nechávajte fľašu pri uskladnení otvorenú a vždy ju starostlivo vysušte.

Zloženie:

Fľaša: nerezová oceľ 18/10. Viečko: elektrolytický kov + silikón. Kovový klip: elektrolytický kov.

Equa Smart stráži pitný aj dýchací režim.

Aplikácia EQUA stráži nielen Váš pitný režim, ale aj dýchanie. Rozsvieti sa zakaždým, keď je potrebné doplniť tekutinu do tela, skôr ako máte smäd. Akonáhle máte smäd, už je príliš neskoro. Aplikácia EQUA vypočítava a odporúča denný príjem vody na základe vašich osobných charakteristík a životného štýlu. Akonáhle začnete sledovať príjem vody, zistíte, že v dňoch, keď dosiahnete svoj denný cieľ, budete vyzerať a cítiť sa viac svieži a nabití.

Aplikácia tiež stráži aj dýchacie funkcie a pomôže Vám sa upokojiť, zbaviť stresu a sústrediť sa iba na svoje dýchanie. Zachytenie správneho tempa dýchania umožní relaxovať a zostať v pokoji aj počas náročných a stresových dní. Aplikácia EQUA sa stane vašim trénerom zdravého životného štýlu.

Fľaša komunikuje pomocou aplikácie. Komunikuje s vami aj bez použitia telefónu. Stačí "chytré gesto" - jemné kliknutie na fľašu odhalí, ako sa vám darí. Jedna pomalá žiara znamená, že ste v tom okamihu hydratovaní – pitie vody môžete odložiť. Tri krátke žiary naznačujú, že je okamih sa napiť.

Štýlová fľaša pre zdravý pitný režim.

Fľaša z kolekcie Equa Smart je vyrobená z vysoko kvalitného nerezu. Viečko z elektrolytického kovu so silikónom neprepustí ani kvapôčku a je doplnené o dizajnový prvok mramoru. Pohodlný kovový klip umožňuje pevné uchopenie a ľahké prenášanie. Nerezové fľaše nepreberajú farby ani pachy a samozrejme do vody nevypúšťa žiadne nebezpečné toxíny ako sú ftaláty alebo BPA (Bisfenol-A).
Fľaše EQUA šetria peniaze aj prírodu.

Fľaše EQUA sú vhodné na viacnásobné použitie a recykláciu. Jednorazové PETky zamorujú naše životné prostredie. Každý rok vstupuje do oceánov sveta viac ako 8 000 000 ton plastov, čo ovplyvňuje more a morský život vo vnútri. A pokiaľ to bude pokračovať, do roku 2050 bude v oceáne viac plastov ako rýb.

Navyše PETky môžu za tepla uvoľňovať do vody nebezpečné toxíny ako je Bisfenol-A/BPA. Kohútiková voda je zdravý, dostupný a oveľa lacnejší variant ako voda balená. Investície do fľaše sa rýchlo vrátia. Za dobu jej životnosti ušetríte tisíce korún.

Výrobca: EQUA, Slovinsko.

EQUA je tím 35 vášnivých jednotlivcov poháňaných kreativitou a usilujúcich sa o pozitívnu zmenu. Veria v inováciu, vytvárajú produkty, aby poskytli nielen čo najlepší užívateľský zážitok, ale aj podporili osobnú pohodu a zdravý životný štýl.

EQUA aktívne podporuje myšlienku šetriť naše životné prostredie. Ročne 10% z čistého zisku firmy ide na podporu európskych organizácií, ktoré podporujú ekologické kampane a ochranu životného prostredia.

EQUA sa na oslavu Svetového dňa Zeme spojila s National Geographic Slovenia, ktorý bojuje proti celosvetovému plastovému znečisteniu. Tento problém môžeme všetci jednoducho ovplyvniť a žiť v čistejšom životnom prostredí. Každá osoba, ktorá začne používať opakovane použiteľné fľaše na vodu, ušetrí ročne v priemere 217 jednorazových plastových fliaš.

Hmotnosť 0.3 kg
Zloženie Vegan, Bez BPA
Šetrnost k přírodě a ľudom opakované použitie
Výroba Asia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: