Intímna hygiena

 

Najpredávanejšie

5
16 1516
Značky
 
 
Složení
Typy pokožky

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

 • Skladom Značka: Bioturm
  Intímny umývací gél s vysokou koncentráciou laktointenzivního aktívneho komplexu zaisťujú optimálne kyslé pH a výťažky z brusníc upokojujú podráždenia a majú protizápalové účinky v oblasti genitálií.

  €10,12
 • bioturm intimna umyvaci pena brusnica Novinka
  Skladom Značka: Bioturm
  Intímne umývacia pena s vysokou koncentráciou laktointenzivního aktívneho komplexu zaisťujú optimálne kyslé pH a výťažky z brusníc upokojujú podráždenia a majú protizápalové účinky v oblasti genitálií.

  €12,89
 • Bioturm Intímne masť 75ml Novinka
  Skladom Značka: Bioturm
  Intímne masť s vysokou koncentráciou laktointenzivního aktívneho komplexu zaisťujú optimálne kyslé pH a výťažky z harmančeka, nechtíka, šalvie a levandule upokojujú podráždenie a sčervenanie v oblasti genitálií.

  €15,16
 • Bioturm Intímne umývacia pena 250ml Novinka
  Skladom Značka: Bioturm
  Intímne umývacia pena s vysokou koncentráciou laktointenzivního aktívneho komplexu zaisťujú optimálne kyslé pH a výťažky z harmančeka a nechtíka ukľudňujú podráždenie a sčervenanie v oblasti genitálií.

  €12,89
 • Bioturm Intímny umývací gél 250ml Novinka
  Skladom Značka: Bioturm
  Intímny umývací gél s vysokou koncentráciou laktointenzivního aktívneho komplexu zaisťujú optimálne kyslé pH a výťažky z harmančeka a nechtíka ukľudňujú podráždenie a sčervenanie v oblasti genitálií.

  €10,12
 • Bioturm Intímny umývací gél pre mužov 250ml Novinka
  Na ceste od dodávateľa Značka: Bioturm
  Intímny umývací gél pre mužov bez mydla s vysokou koncentráciou laktointenzivního aktívneho komplexu šetrne čistí a výťažky z harmančeka a nechtíka ukľudňujú podráždenie a sčervenanie v oblasti genitálií.

  €10,63
 • Caltha Intímne mydlo Harmanček a Nechtík 200ml Novinka
  Skladom Značka: Caltha
  Jemný umývací gél na intímne partie s harmančekom, nechtíkom a kyselinou mliečnou prináša pocit čistoty a sviežosti. Stará sa o citlivé ženské partie aj pri ťažkostiach.

  €7,77
 • Skladom Značka: Navia
  100% prírodný umývacia emulzia pre jemnú a dôkladnú starostlivosť rešpektujúci pH intímnych partií, zároveň pôsobiace preventívne proti vzniku nepríjemných zápalov a mykóz.

  €8,60
 • Yuuki Prírodné intímne mydlo s atestom 100g Novinka
  Skladom Značka: Yuuki
  Jemné mydlo pre intímne partie s bylinami, maceráty a esenciálnymi olejmi, je antibakterálne, antiseptické, zvyšuje obranyschopnosť intímnych partií a navodzuje pocit čistoty a osvieženia.

  €6,60
 • Na ceste od dodávateľa Značka: Organyc
  Dámsky prírodné intímny umývací gél Organyc s harmančekom je k pokožke v intímnych partiách veľmi šetrný a citlivý, stabilizuje pH a zabraňuje podráždeniu.

  €8,40
 • Skladom Značka: Soaphoria
  Jemný čistiaci elixír pre intímnu hygienu s lotosovým kvetom pre každodennú starostlivosť a hygienu o citlivé intímne partie tela, ktorá jemne čistí, osviežuje, hydratuje a upokojuje pokožku i sliznice.

  €12
 • Skladom Značka: Nobilis Tilia

  Prírodný regeneračný gél pre intímne partie s antimikrobiálnymi účinkami, spoľahlivý pomocník ženy v tehotenstve aj v šestonedelí.

  €10,50
 • Skladom Značka: Saloos

  Prírodný olej pre jemnú hygienu intímnych partií. Chráni proti bakteriálnym infekciám a plesňovým ochoreniam. Vhodný tiež pri akné, ekzémoch a lupienke.

  €5
 • Skladom Značka: Nobilis Tilia

  Prírodný umývací balzam pre šetrné umývanie citlivých detských partií. Vhodný aj pre najmenšie deti, a to ako pre dievčatká, aj pre chlapcov.

  €10,30

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom