Iswari

LOGOTIPO_ISWARI_400x400

Iswari Superfood je česká firma, ktorá pod svojou vlastnou značkou ISWARI, spoločne s dvomi partnerskými firmami Iswari Portugal a Iswari Ireland, vyrába a dodáva na trh BIO superpotraviny a vlastné produkty.

Samotná výroba prebieha v Českej republike a rovnako tak vznikajú receptúry na väčšinu výrobkov, najmä na veľmi populárny BIO-raw-superfoods raňajkové zmesi, ktoré sú nielen na slovenskom trhu úplne unikátne vďaka prémiovo kvalitným ingredienciám, vynikajúcim nutričným hodnotám a súčasne skvelým chuťovým vlastnostiam.

Značku ISWARI založili v roku 2010 Goncalo Sardinha z Portugalska spoločne so svojimi kamarátmi Jasonom Linton (Írsko) a Františkom Lomským, ktorý je majiteľom a konateľom Iswari Slovakia. V rovnakom roku tak vznikli tri samostatné spoločnosti v Česku, Portugalsku a Írsku, ktoré veľmi úzko spolupracujú a koordinujú svoju činnosť, pričom "svojim" zákazníkom a priaznivcom vo svojom regióne môžu ponúknuť domácu podporu a ten najlepší tovar určený pre miestny trh.

Všetkých troch priateľov, ktorí stoja na čele ISWARI, spája potreba robiť svoju prácu tak, aby prinášala spokojnosť a úžitok čo najširšiemu okruhu ľudí počnúc pestovateľmi, cez členov pracovného týmu až k zákazníkom. Práve spokojnosť zákazníkov dodáva spoločnosti Iswari energiu pre vývoj nových výrobkov. Iswari znamená v sanskrite "Zvrchovaná Bohyňa". Dáva život a udržiava ho aj prostredníctvom potravy, ktorá je darom Zeme.

Žiaden tovar od výrobcu Iswari nebol nájdený....