NÁŠ ESHOP FUNGUJE BEZ OBMEDZENIA. Všetky objednávky vybavujeme ihneď, ako ste u nás zvyknutí. Doprava na adresu so Slovensku poštou a GLS je bez zmeny, výdajné miesta Zásilkovne aktualizujeme každú minútu, takže ponúkame k doručeniu len skutočne dostupná. ❤️

Gift Pads

images-7

Myšlienka firmy Gift Wellness Ltd. vznikla v roku 2007, kedy Britka Zareen Roohi Ahmed prišla o svoju dcéru Halima, ktorá bola zavraždená psychotickým útočníkom. Devätnásťročná Halimah práve započala svoje univerzitné štúdiá, chcela sa venovať medzinárodným vzťahom a pomôcť v treťom svete. So šokom zo straty milovanej dcéry sa Zareenina rodina vyrovnala práve pomocou v treťom svete, v Pakistane postavila školu, začala spolupracovať s nadáciami UNICEF a Oxfam a založila vlastnú nadáciu Halimah Trust. Aby zarobili viac peňazí na charitu, zafinancovali výskum a stvorili dámske hygienické vložky Gift Pads. Ide o jedinečný produkt vyrábaný pod tým najprísnejším hygienickým dozorom, bez škodlivých chemikálií a chlóru. Tieto látky totiž menštruačný cyklus ešte viac sťažujú, komplikujú, robia ho bolestivým a nepríjemným. Firma Gift Wellness Ltd. prišla na trh v januári 2013 a priniesla 3 produkty pre celomesačné intímne pohodlie každej ženy.

10% z výnosu z každého balenia putuje na charitu - v januári 2014 prvýkrát doručila organizácia Halimah Trust 54 000 balíčkov vložiek ženám v utečeneckých táboroch v Sýrii. Dámske hygienické vložky Gift Pads vďaka prírodnému turmalínovému jadru a čistému bylinnému extraktu zlepšujú krvný obeh, pomáhajú udržať periódu pravidelnú, zabraňujú infekciám v intímnej oblasti a obnovujú zdravé pH pokožky. Absorbujú navyše až 5x viac než konkurenčné značky.

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom