Anela Hydratačná mlha Modré z neba 100 ml

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 

Hydratačné tonikum v spreji s kyselinou hyalurónovou, svieža uhorkou a chladivú mätou pre dokonalú hydratáciu a osvieženie kedykoľvek počas dňa.

Bežná cena €20
Ušetríte €2 (–10 %)
€18 / ks
Značka Anela
Kategória Toniká
Položka bola vypredaná...
 

Hydratačné tonikum v spreji s kyselinou hyalurónovou, svieža uhorkou a chladivú mätou pre dokonalú hydratáciu a osvieženie kedykoľvek počas dňa.

Nebeská hmla je osviežujúci kokteil aktívnych látok, ktoré napomáhajú udržať hydratáciu v pleti po celý deň. Obsiahnuté aktívne látky podporujú hydratáciu a vzájomne sa dopĺňajú. Líšia sa vo veľkosti svojich molekúl, spôsobu viazania vody i schopnosti doniesť a odovzdať ju pokožke v jej jednotlivých vrstvách. Pleť tak dokonale ha dlhodobo ydratují v celej jej hĺbke.

Základom blankytného toniká je príjemne chladivý a osviežujúci mätový hydrolát, ktorý posilní vašu pokožku, ale zároveň tiež upokojí nervové napätie a naopak povzbudí vašu myseľ. V dokonalom tandeme ho sprevádza šťava z čerstvých uhoriek, ktorej hlavnou úlohou je okrem sviežosti a hydratácie tiež spevnenie pokožky, ochrana pred voľnými radikálmi a v neposlednom rade stiahnutie pórov. Pridaný sodium polyglutamáty je prírodná látka získaná fermentáciou kmeňa Bacillus subtilis, ktorá dokáže spomaliť rozpad kyseliny hyalurónovej, zvýšiť hydratačné kapacitu pokožky a tým jej elasticitu, pohlcovať voľné radikály a dokonca potlačiť produkciu melanínu, čím pomáha predchádzať nechceným pigmentovým škvrnám. Tieto dve super-aktívne látky účinne podporujú obsiahnuté rastlinné sacharidy a polysacharidy, ktoré zaisťujú zjemnenie pokožky a udržujú hydratáciu pleti.

Vhodné pre:

všetky typy pleti

Kľúčové vlastnosti:

  • osviežuje a podporuje hydratáciu pleti

  • stimuláciou produkcie kolagénu a elastínu zvyšuje elasticitu

  • dvoumolekulová botanická kyselina hyalurónová hĺbkovo udržuje hydratáciu v pleti

  • šťava z čerstých uhoriek hydratuje, zjemňuje a chráni pred voľnými radikálmi

  • chladivá mäta osviežuje a upokojuje

  • bio fucocert ako rastlinný polysacharid zaisťuje okamžitú a silnú hydratáciu, podporuje obnovu buniek a vyhladzuje vrásky

Náš tip:

Hydratačné tonikum vaša pleť ocenia ako v horúcom letnom dni tak aj v klimatizovaných priestoroch v priebehu celého roka.

Odporúčané použitie:

Požívajte kedykoľvek počas dňa rozprášte na pleť, najlepšie zo vzdialenosti natiahnutej ruky. Odporúčame zatvoriť oči :-). Môžete použiť aj cez make-up, opaľovací krém apod. Alebo aj len na vyčistenú pleť miesto hydratačného séra. Ak používate miesto séra, je potreba aplikovať potom ešte váš obľúbený krém.

Skladujte do teploty 23 ° C a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Pri vysokých teplotách oleja žltnú a strácajú svoju kvalitu. To potom spoznáte jednoducho podľa zmeny farby séra a tiež podľa nepríjemného zápachu.

Výrobca: Anela, Česká republika.

Mladá česká značka ručne vyrábané prírodnej kozmetiky Anela vznikla z kamarátstva dvoch mamičiek, ktoré trápili od narodenia ekzémy ich ratolestí.

Aj keď bola Terezka, dcéra zakladateľky Andy plne dojčené a kontaktne starať sa, stále viac a viac sa u nej objavovali tráviace ťažkosti sprevádzané ekzémovým prejavy kože. Andy sa začala viac zaujímať, čo je príčinou a pri eliminácii potravinovej alergie sa pustila do výroby jednoduché domáce kozmetiky a celkovej zmene stravy k zdravšej a prirodzenejšie forme.

V každej voľnej chvíľke pátrala po nových informáciách a vyrábala, testovala a skúšala. Vyrobila svoj prvý krém, ktorý začala testovať na Terezke. Začalo sa jej dariť lepšie, ekzém zmizol, tráviacich problémov ubudlo, až postupne vymizli úplne. A vtedy Andy objavila svoju novú vášeň, ktorou sa stala ručná výroba domáce, čisto prírodnej kozmetiky. Prebytky a vzorky rozdávala svojej rodine, priateľom a známym. Na pozitívne ohlasy nemusela dlho čakať. Portfólio výrobkov sa postupne rozširovalo a ich kvalita stále rástla. Nadšenie a nová zmysluplná práca ju pohltila, ani si nevšimla, že uplynuli tri roky, od chvíle, kedy namiešali svoj prvý krém.

V roku 2019 sa k Andy pripojila Ela, ktorá po úspešnom absolvovaní dvoch vysokých škôl túžila po zmysluplnej práci, ktorá by ju naplnila, bola užitočná a to aj prírode. Prvé práce po vysokej škole ju celkom nenapĺňala a nechcela byť súčasťou veľkého súkolia, kde nemôže veľa vecí ovplyvniť a hľadala niečo, čo jej chytí za srdce. Nová príležitosť prišla s narodením syna, ktorý mal tiež od začiatku vážnejšie zažívacie ťažkosti.

Životnej cesty Andy a Ely sa prepojili skrz ich osudové partnermi, dvoch bratov. Cestu k sebe si našli hlavne vďaka deťom, keď obe riešili potravinovej intolerancie aj spôsob výchovy. Zastávali. rovnaký názor, že "každý je svojho zdravia strojcom" a základom je správna strava. Vzájomne si boli oporou a inšpiráciou v období náročných diét a následného prechodu k "bežnej" pestrej strave. Priateľstvo sa medzi nimi utužovali a v júli 2018 po spoločnej týždňovej dovolenke na samote v Beskydoch sa úplne spontánne rozhodli založiť kozmetickú firmu s menom Anela. Andy si tým splnila sen o profesionálnej výrobe kozmetiky v jej vlastnej firme a Ela si splnila sen o zmysluplnej práci, ktorá bude prospešná nielen ľuďom, ale aj prírode. A tak sa začala písať história rodinnej firmy Anela.

Všetky receptúry a produkty Anela sú s láskou vyrábané, bez testovania na zvieratách, bez zbytočných konzervantov, stabilizátorov a iných nežiaducich látok.

Suroviny na výrobu produktov sú starostlivo vyberané. Väčšina surovín je v Bio alebo RAW kvalite, oleje sú lisované za studena, extrakty bylín získavané najšetrnejší metódou CO2 extrakcie. Použité suroviny nie sú geneticky a chemicky upravované a často pochádzajú z Fair Trade produkcie.

Produkty balia ekologicky do tmavých obalov zo skla, ktoré najlepšie chránia produkty a zároveň sú recyklovateľné. Nebalia produkty do zbytočných krabičiek, ale všetky informácie nájdete na etiketách priamo na fľaštičke, navyše vyrobené z recyklovateľného materiálu.

Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: