Equa Skleněná lahev Mismatch Bloom 750 ml

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

Ekologické sklenené fľaše Equa sú ručne fúkané s minimalistickým dizajnom a kvalitným remeselným spracovaním.

 

€25,67 / ks
Značka Equa
Kategória Sklenené fľaše
Položka bola vypredaná...
 

Ekologické sklenené fľaše Equa sú ručne fúkané s minimalistickým dizajnom a kvalitným remeselným spracovaním.

Maximálny dôraz je kladený na ergonómiu, dobré držanie vďaka prehnutému tvaru a pohodlné pitie vďaka širokému hrdlu. Nerezové viečko so silikónom neprepustí ani kvapôčku. Silikónová ochrana zabráni poškodeniu a rozbitiu fľaše. Sklenené fľaše sa vyrába v Českej republike.

Kľúčové vlastnosti:

  • vyrobená z ľahkého, matného, ​​odolného borosilikátového skla

  • 100% nepriepustná

  • pre teplé aj studené nápoje

  • objem 0,75 l

  • opakovane použiteľná šetrí prírodu

  • vyrobená v Českej republike

  • bez BPA, BPF a BPS

Odporúčané použitie:

Fľaša odporúčame umývať v ruke a použiť jemný umývací prostriedok.

Zloženie:

Fľaša: borokremičité sklo. Viečko: nerez + silikón.

Štýlová fľaša pre zdravý pitný režim.

Fľaša Equa je vyrobená z ľahkého a odolného borosilikátového skla. Zo skla voda chutí najlepšie. Naviac sa sklo oveľa lepšie udržuje a nepoškriabe tak ako plastové fľaše. Sklo tiež nepreberá pachy a do vody nevypúšťa žiadne nebezpečné toxíny ako sú ftaláty alebo BPA (Bisfenol-A).

Borosilikátové sklo je odolné teplu aj mnohých pádom. Je pevnejšia a napriek tomu ľahšie ako bežné sklo. Aj vďaka týmto vlastnostiam sa borosilikátové sklo používa pre výrobu potápačské techniky alebo laboratórneho skla. Aj keď je borosilikátové sklo výrazne odolnejšie nie je úplne nerozbitné. Zaobchádzajte s ním opatrne.

Fľaše Equa šetrí peniaze aj prírodu.

Fľaše Equa sú vhodné pre viacnásobné použitie a recykláciu. Jednorazové Petko zamorujú naše životné prostredie. Každý rok vstupuje do oceánov sveta viac ako 8 000 000 ton plastov, čo ovplyvňuje more a morský život vnútri. A ak to bude pokračovať, do roku 2050 bude v oceáne viac plastov než rýb.

Navyše Petko môžu za tepla uvoľňovať do vody nebezpečné toxíny ako je Bisfenol-A / BPA. Kohútiková voda je zdravá, dostupná a ďaleko lacnejší variant než voda balená. Investície do fľaše sa rýchlo vráti. Za dobu jej životnosti ušetríte tisíce korún.

Výrobca: Equa, Slovinsko.

Equa je tím 35 vášnivých jednotlivcov poháňaných kreativitou a usilujúcich o pozitívnu zmenu. Verí v inovácii, vytvára produkty, aby poskytli nielen čo najlepší užívateľský zážitok, ale aj podporili osobné pohodu a zdravý životný štýl.

Equa aktívne podporuje myšlienku šetriť naše životné prostredie. Ročne 10% z čistého zisku firmy ide na podporu európskych organizácií, ktoré podporujú ekologické kampane a ochranu životného prostredia.

Equa sa na oslavu Svetového dňa Zeme spojila s National Geographic Slovenia, ktorý bojuje proti celosvetovému plastovému znečisteniu. Tento problém môžeme všetci jednoducho ovplyvniť a žiť v čistejšom životnom prostredí. Každá osoba, ktorá začne používať opakovane použiteľné fľaše na vodu, ušetrí ročne priemerne 217 jednorazových plastových fliaš.

Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: