Yonilife Yoni vajíčko Ametyst M 1 ks

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Yoni vajíčko na posilnenie panvového dna z certifikovaného minerálneho kameňa ametyst, ktorý je symbolom pokoja, ochrany a lásky.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
31.5.2024
Bežná cena €48,94
Ušetríte €13,88 (–28 %)
€35,06 / ks    
Značka Yonilife
Kategória Intímna kozmetika
 

Certifikované Yoni vajíčko na posilnenie panvového dna z certifikovaného minerálneho kameňa ametystu, ktorý symbolizuje pokoj, ochranu a lásku. Kameň je opracovaný polodrahokam do tvare vajca. Pomocník na posilnenie panvového dna, zlepšuje milovanie a uľavuje ženám od zdravotných problémov.

Cvičením s Yoni vajíčkom posilníte celý stred tela a to vám môže pomôcť od bolesti chrbta, inkontinenciu, menštruačných bolestí, zvyšuje schopnosť otehotnieť, vyvažuje držanie tela, prekrvuje spodnú časť tela, zosilňuje maternicovej svaly a spôsobí scitlivenie. Je tiež vhodné pre prípravu na pôrod a navrátenie stavu tela do pôvodného stavu po pôrode. Zdravá a silná yoni zosilňuje prúd životnej energie v tele. Yoni vajíčko charakterizuje milovanie, zdravie a dlhovekosť.

Súčasťou balenia je meditačná hudba, návod, krabička, povrázok, prívesok a vrecúško, ktorý slúži ako cestovný obal na vajíčko a prípadné závažia.

Kľúčové vlastnosti:

  • pomocník na posilnenie panvového dna

  • polodrahokam opracovaný do tvaru vajíčka

  • ametyst: kľud-ochrana-láska

  • veľkosť M pre začiatočníkov

  • rozmery 40 x 30 mm

  • váha 46 g - 55 g

  • oko pre uchytenie špagátu

  • minerály certifikované GIA v CR

Ako si správne vybrať Yoni vajíčko?

Jednoducho siahnite po kameni, ktorý k Vám prihovára a priťahuje pozornosť.

Krištáľ: intuícia - jasnosť - čistota

Jaspis: sila - uzemnenie - stabilita

Ruženín: dôvera - láska - harmónia

Ametyst: kľud-ochrana-láska

Yoni vajíčka majú rôznu veľkosť, pre začiatočníkov výrobca odporúča veľkosť M.

Vajíčko má oko pre uchytenie povrázku. Odporúčame dokúpiť povrázok pre lepšiu manipuláciu s vajíčkom.

Yoni vajíčko od Yonilife je certifikované v českej gemologické spoločnosti GIA v Českej republike.

 Pôvod Yoni vajíčka.

Jeho pôvod nájdeme vo východnej medicíne starovekej Číny, kde sa začalo používať už pred 5000 rokmi. Od počiatku vekov je yoni vajíčko veľkým pomocníkom pre udržiavanie zdravých a pružných pohlavných orgánov, kultivuje sexuálnu energiu a zlepšuje váš milostný život. Intenzity orgazmov a vzťah správneho tonusu svalov panvového dna je dobre známy a vedecky zdokumentovaný.

Yoni vajíčka od Yonilife majú jasný pôvod a výrobcovia záleží na kvalite, ktorú si pravidelne kontroluje. Všetky Yoni vajíčka od Yoni Life sú certifikované od českej gemologické laboratória (spĺňa kvalitu GIA certifikácia). Certifikácia zaručuje kvalitu kameňa, tzn. že kamene nie sú lepené alebo inak znehodnotené. Spolupracujú s partnermi, ktorí dodržiavajú túto kvalitu a zároveň sa zaručujú, že pri ťaženie kameňov nie je použitá nelegálne detská práca.

Náš tip na cvičenie s Yoni vajíčkom.

Ľahnite si na chrbát a pokrčte kolená. S nádychom stlačte vajíčko a s výdychom ho uvoľnite. Postupujte zvoľna, môžete počítať do piatich.

Rovnaká pozícia obohatená o zdvíhanie bokov do vzduchu. Pri nádychu sevřet vajíčko a dvíhajte boky a zadok z matraca smerom nahor. Pri výdychu sa uvoľnite a položte je späť na matraci.

Kľaknite si na matrac, ruky položte na stehná. Narovnajte chrbát a uvoľnite ramená. S nádychom stlačte vajíčko a vyprší sa dopredu s výdychom sa uvoľnite a dovoľte si vyhrbiť chrbát, zvesiť hlavu.

Odporúčané použitie:

Zaveďte vajíčko do pošvy. Začnite krok po kroku. Konajte na základe vlastnej intuície. Nie je potreba mať vajíčko dlhú dobu - najprv len pár minút, postupne pokojne aj niekoľko hodín.

Dýchajte zhlboka. Pri nádychu vajíčko sťahovaním svalov nasávajte hore a pri výdychu povoľte a nechajte pomaly klesať až k pošvovému vchodu po malej pysky. Nezabúdajte, že všetko má svoj čas. Vo svojich pocitoch sa s časom vyznáte lepšie a lepšie.

Vajíčko udržujte čisté. Najlepšie je vajíčko umývať dôkladne vodou z kohútika hneď po vybratí a pred použitím. Zamerajte sa na vyčistenie otvoru. Ak tí voda nestačí, môžete použiť svoju obľúbenú dezinfekciu. U horúcej vody dávajte pozor na ničeniu vajíčka (praskanie). Pokiaľ má vajíčko trhliny (napr. Po páde na zem), ktoré možno nahmatať prstom vajíčko prestaňte používať.

Vajíčko nepoužívajte počas tehotenstva, v období šestonedelia alebo ak máte vnútromaternicové teliesko.

Dodávateľ: Yonilife s.r.o., Česká republika.

Česká značka Yonilife je založená s vierou v prírodu a zdravý životný štýl. Mladí zakladatelia Krištof a Jazina sa po návrate z cestovania po svete na vlastnú päsť, kde videli nádherná zabudnutá miesta, získali veľa skúseností a stretli veľa zaujímavých ľudí, začali sebarealizovať s myšlienkou meniť svet k lepšiemu. Ich poslaním je vymýšľať a tvoriť ekologické výrobky, ktoré pozitívne rezonujú s ľudským zdravím. Dali si za cieľ šíriť informácie o udržateľnom živote a ľudskom zdraví s mottom "Aj malé kroky vedú k veľkým zmenám".

Yonilife je súhrn ich nápadov a práce na realizáciu najmä v oblasti zero waste produktov. Objavujú zabudnuté techniky a prináša ich vo vlastnom podaní s dôrazom na detail produktu. Užijete si tak vizuálne pocit nielen z produktu, ale aj zo samotnej krabičky či obalu. Inšpirujú sa minimalistickú geometriou a vzorcami, ktoré môžete vidieť všade okolo seba v prírode aj počas samotného zrodu človeka. Tvary, ktoré charakterizujú ich dizajn harmonicky ovplyvňujú ľudské podvedomie. V Yonilife tvorí kvalitné produkty, ktoré rezonujú s ľudským zdravím a sú prepojené s prírodou.

Inšpiratívne video k cvičeniu a meditáciu s Yoni vajíčkom:

Hmotnosť 0.06 kg
Zloženie Vegan
Šetrnost k přírodě a ľudom netestované na zvieratách, recyklovateľné obaly, Fair trade
Výroba Asia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: