Equa Nerezová lahev Timeless Off White 600 ml

Neohodnotené
 
 • 1 z 3
 

Veľmi ľahká a extrémne odolná nerezová fľaša s nadčasovým dizajnom z kolekcie Timeless.

€26,08 / ks
Značka Equa
Kategória Fľaše
Položka bola vypredaná...
 

Veľmi ľahká a extrémne odolná nerezová fľaša s nadčasovým dizajnom z kolekcie Timeless. Vysoko kvalitná nerezová oceľ nepreberá pachy, ľahko sa čistí a zakaždým si z nej nápoj vychutnáte. Fľaše sú určené na opakované použitie a môžete ich používať na studené aj teplé nápoje.

Fľaše Timeless sú najľahšie a najodolnejšie nerezové fľaše na vodu. Maximálny dôraz je kladený na ergonómiu - dobré držanie vďaka tvaru a pohodlné pitie vďaka širokému hrdlu, do ktorého dáte aj kocku ľadu. Silikónové spodné dno dodáva fľaši stabilitu. 100% nepriepustné veko zabezpečí nápoj na cestách aj pri rôznych športových aktivitách.

Kľúčové vlastnosti:

 • pre zdravý pitný režim

 • veľmi ľahká iba 181 g

 • extrémne odolná

 • objem 600 ml

 • 100% nepriepustná

 • spodný protišmykový silikón

 • pohodlná rukoväť

 • vyrobená z kvalitného a odolného nerezu bez BPA

 • nerezové fľaše nepreberajú pachy

 • nadčasový dizajn

 • opakovane použiteľná šetrí prírodu

Odporúčané použitie:

Fľaša sa nedá umývať v umývačke riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame fľašu vypláchnuť horúcou vodou a použiť jemný umývací prostriedok. Fľašu pravidelne umyvajte.

Aby ste sa vyhli usadeninám na viečku, ktoré sa časom môžu objaviť, nechávajte fľašu pri uskladnení otvorenú a vždy ju starostlivo vysušte.

Zloženie:

Fľaša a klip: Vysoko kvalitná nerezová oceľ, bez BPA, BPF, BPS bifenolov. Viečko: Nerezová oceľ + silikón.

Fľaše EQUA šetria peniaze aj prírodu.

Fľaše EQUA sú vhodné na viacnásobné použitie a recykláciu. Jednorazové PETky zamorujú naše životné prostredie. Každý rok vstupuje do oceánov sveta viac ako 8 000 000 ton plastov, čo ovplyvňuje more a morský život vo vnútri. A pokiaľ to bude pokračovať, do roku 2050 bude v oceáne viac plastov ako rýb.

Navyše PETky môžu za tepla uvoľňovať do vody nebezpečné toxíny ako je Bisfenol-A/BPA. Kohútiková voda je zdravý, dostupný a oveľa lacnejší variant ako voda balená. Investície do fľaše sa rýchlo vrátia. Za dobu jej životnosti ušetríte tisíce korún.

Výrobca: EQUA, Slovinsko.

EQUA je tím 35 vášnivých jednotlivcov poháňaných kreativitou a usilujúcich sa o pozitívnu zmenu. Veria v inováciu, vytvárajú produkty, aby poskytli nielen čo najlepší užívateľský zážitok, ale aj podporili osobnú pohodu a zdravý životný štýl.

EQUA aktívne podporuje myšlienku šetriť naše životné prostredie. Ročne 10% z čistého zisku firmy ide na podporu európskych organizácií, ktoré podporujú ekologické kampane a ochranu životného prostredia.

EQUA sa na oslavu Svetového dňa Zeme spojila s National Geographic Slovenia, ktorý bojuje proti celosvetovému plastovému znečisteniu. Tento problém môžeme všetci jednoducho ovplyvniť a žiť v čistejšom životnom prostredí. Každá osoba, ktorá začne používať opakovane použiteľné fľaše na vodu, ušetrí ročne v priemere 217 jednorazových plastových fliaš.

Hmotnosť 0.2 kg
Zloženie Vegan, Bez BPA
Šetrnost k přírodě a ľudom opakované použitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: