You & Oil Afrodiziakální zubní pasta ON Kardamon a máta 70 ml

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Afrodiziakálna zubná pasta bez fluóru s aromaterapeutickými účinkami bylín pre zdravú a bezpečnú ústnu hygienu. Kardamón navyše posilňuje mužské libido.

€9,54 / ks
Značka You & Oil
Kategória Zubné pasty
Položka bola vypredaná...
 

Afrodiziakálna zubná pasta You & Oil s aromaterapeutickými účinkami bylín je bioaktívný prírodný produkt pre zdravú a bezpečnú starostlivosť o ústnu dutinu. Zloženie inšpirované komplexnými výskumy aromaterapie pôsobí ako vysoko účinný posilňovač libida.

Zubná pasta ON s kardamónom známym ako kráľovná korenie pre čistý dych a ústa. Má tiež silný antimikrobiálný a protizápalový účinok. Kardamon má obzvlášť vynikajúcu schopnosť zvyšovať mužské libido.

Hlavné ingrediencie obsiahnuté v oboch typoch zubných pást ONA + ON fungujú spolu navzájom a vytvárajú jedinečný spojovací vzorec, ktorý pôsobí ako stimulátor sexu. Pri použití zubných pást u oboch partnerov vytvárajú stimulujúce aróma, znižujú sexuálnu úzkosť, uvoľňujú svaly, vzbudzujú a zvyšujú eufóriu počas aktu.

Vhodné pre:

normálne i citlivé zuby

Kľúčové vlastnosti:

  • jemne čistí a posilňuje zubnú sklovinu

  • uhlie a minerálne soli prirodzene bieli

  • kardamóm má silný antimikrobiálne a protizápalový účinok a má schopnosť zvyšovať libido

  • svieža mätová príchuť

  • bez fluóru a SLS

  • bioaktívne zloženie

Náš tip:

Pre synergický účinok používajte zubnú pastu ONA a ON spoločne s partnerom. Vyskúšajte a vytvorte si nový vzájomný večerný rituál.

Odporúčané použitie:

Množstvo veľkosti hrášku naneste na kefku a čistite bežným spôsobom min 3 min. Pre staršie 18-tich rokov.

Zloženie:

Calcium Carbonate, Aqua, Zinc Oxide, Sorbitol, Cocos nucifera Oil, Glycerín, Sodium Coco-Sulphate, mentol, Xanthan Gum, Coco-Caprylate, Sodium Chloride, Elettaria cardamomum Seed Oil, Sodium Benzoate, Citrus Nobilis Peel Oil, steviozid, Potassium Sorbate , Ananás sativus Extract, Maltodextrín, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Charcoal Powder, Mineral Salts, Limonene, Linalool.

Kozmetika You & Oil je bioaktívna.

Kozmetika je vytvorená tak, aby počúvala potrebám tela. Obsahuje bioaktívne rastlinné látky, ktoré na základe vedeckých poznatkov spolupracujú a pomáhajú nastaviť rovnováhu v oblasti zdravia i duševnej pohody. Každá zložka je starostlivo vybraná a spoločne s ostatnými vytvára synergický efekt pri riešení zdravotného alebo psychického problému.

You & Oil má koncentrovanú silu bylin už v jednej kvapke.

Zmesi You & Oil sú vytvorené odborníkmi na aromaterapiu. Sú synergické, jedna zložka posilňuje účinky druhej zložky. Preto sú zmesi oveľa účinnejšie než jednoduché éterické oleje.

Prírodné éterické oleje You & Oil sú výnimočne penetračné a aktívne farmakologické látky, takže aj tá najmenšia kvapka esenciálneho oleja môže byť veľmi silná a cenná. Cieľom je vždy vytvoriť produkt, ktorý má koncentrovanú silu už v jednej kvapke.

You & Oil využíva aromaterapiu ako alternatívny druh medicíny.

You & Oil vníma aromaterapiu ako z obľúbených druhov alternatívnej medicíny, ktorá nás navracia späť k prírode. Aromaterapia využíva nenahraditeľného bohatstva prírody pre liečbu pomocou vôní. Aromaterapia samozrejme tiež úzko súvisí s osobnosťou, s jej zámermi, charakterom a dokonca aj myšlienkami. Esenciálne oleje môžu priaznivo ovplyvniť naše intelektuálne a emocionálne stavy, ktoré nás sprevádza v období chorôb či nepríjemných stavoch.

Výrobca: You & Oil, Litva.

You & Oil vyvíja a vyrába od roku 2014 jedinečné produkty na báze prírodných olejov a bioaktívnych látok, ktoré udržujú v rovnováhe a povzbudzujú životne dôležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktívne zmesi esenciálnych olejov, ktoré pomáhajú pri obnove zdravia a duševnej pohody.

Nápad sa zrodil u zakladateľky beru Nastaravičiūtė, ktorá je podnikavou matkou štyroch detí. Na trhu nenachádzala dostatok kvalitných prírodných produktov ako pre seba tak deti, preto sa ich rozhodla vytvoriť sama. Hlavnou myšlienkou a filozofiou You & Oil produktov je vytvoriť taký produkt, kedy už jeho jediná kvapka bude účinná.

Ich receptúry sú inovatívne. Aktívne vyhľadávajú nové ingrediencie a ich účinnosť skúmajú spoločne s agentúrou MITA Agentúrou pre vedu, inovácie a technológie a s Litovských výskumným centrom pre agrikulturu a lesníctva. Hľadajú predovšetkým nové lokálne zdroje. Ako príklad je dule a ich iniciatívou preukázané pozitívne účinky v kozmetike.

You & Oil od svojho počiatku vyvinulo viac ako 100 holistických produktov pre zdravie a krásu. Ich biologická sila a účinnosť bola vedecky preukázaná. V portfóliu nájdeme produkty pre aromaterapiu, zdravie, starostlivosť o pleť, vlasy a ústnu hygienu.

Produkty You & Oil nie sú testované na zvieratách a sú vhodné pre vegánov. Produkty získali ako prvý v Litve medzinárodnej prísnu certifikáciu Ecocert, ktorá potvrdzuje vysokú kvalitu vstupných surovín. Dnes už certifikáciu obnovenú nemajú, ale kvalitu vstupných surovín udržujú stále vysokú.

 

Hmotnosť 0.05 kg
Zloženie Bez parabénov, Vegan, Bez SLS/SLES, Bez palmového oleja, Bez fluoru
Šetrnost k přírodě a ľudom netestované na zvieratách
Výroba Litva

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: