Organic Shop

 logo_Organic-Shop-150x92

Rok založenia

2006

Motto

"Tvoríme svet prirodzenej krásy - vyberáme to najlepšie ovocie, byliny, kvety a koreniny, aby sme vytvorili zhovievavý a efektívny sortiment kozmetických dobrôt". Verí, že prírodná krása by mala byť ľahko dostupná pre každého, čo sa odráža v cenách produktov a zároveň pocitom dobrého skutku umožniť prírodnú kozmetiku širokému publiku.

Charakteristika

Britská značka prírodnej kozmetiky ORGANIC SHOP vyvíja originálnej receptúry s použitím tradičných prírodných surovín. Jedinečné receptúry na prírodnú krásu obsahujú kvalitné prírodné ingrediencie a tvorí jedinečnej kombinácie surovín.

Všetky výrobky ORGANIC SHOP obsahujú najmenej 98% prírodných zdrojov, pričom aspoň hlavné aktívne zložky sú vždy organické, preto názov "ORGANIC SHOP = ekologický obchod"!

Samozrejmosťou je netestovaní surovín ani produktov na zvieratách. Všetky produkty s logom COSMOS združenia Soil Association nie sú testované na zvieratách, nemajú geneticky modifikované suroviny, neobsahujú silikóny, parabény, SLS / SLES, ftaláty, syntetické farbivá a parfumácie.

Zaujímavosť

Pri vývoji najnovšej rady vlasových kozmetických prípravkov v spolupráci s Tesco, chceli podčiarknuť zábavu, ktorou bola pri testovaní rôznych kombinácií ingrediencií a ktorú by mali produkty prinášať aj zákazníkom. Na spoluprácu prizvali aj mladého miestneho umelca Saskia Bates, aby im pomohol navrhnúť sadu ohromujúcich a inšpiratívnych vizuálov. Saskia zachytila ​​náladu produktov dokonalými, ručne maľovanými akvarely, vrátane avokáda, včiel, medu, granátových jabĺk a malín.

Certifikácie

Produkty ORGANIC SHOP získali certifikáciu COSMOS NATURAL Association.

 

Stránka 1 z 2 - 52 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 52 položiek celkom