Menforsan

MENFORSAN

Menforsan je značka prírodnej španielskej kozmetiky a hygienických prípravkov pre domácich miláčikov, ako sú psy, mačky a kone, ale nezabúda ani na hlodavce, fretky, vtáky a plazy. Výrobky Menfosan sa predávajú po celom svete už viac ako 40 rokov a vďaka ich výnimočnému zloženiu a kvalite je každý deň používajú tisícky spokojných zákazníkov z radov profesionálov i bežných spotrebiteľov.

Zloženie je založené predovšetkým na prírodných účinných látkach, ktoré sa kombinujú s najmodernejšími vedeckými poznatkami pre najlepšie výsledky. Produkty sú veľmi jemné a citlivé ku všetkým partiám zvierat. Všetky výrobky podliehajú počas výroby prísnym kontrolám a sú vyrábané pod farmaceutickým, veterinárnym a chemickým dohľadom na dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníkov, ich zvierat a rešpektu k životnému prostrediu.

Mnohoročné skúsenosti s vývojom a výrobou prírodnej kozmetiky a hygienických prípravkov pre domácich miláčikov sú základom širokého portfólia produktov, v ktorom možno nájsť rozmanitú ponuku vysoko kvalitných výrobkov: špeciálne šampóny pre profesionálne použitie, šampóny pre bežné domáce použitie, kondicionéry a preparáty vyživujúce srsť a kožu, hygienické prípravky, prípravky k nácviku hygieny, antiparazitické prípravky, parfumy, prírodné vône, špeciálne umývacie prostriedky a ďalšie zaujímavé výrobky.

Kvalitu Menforsan prípravkov oceňujú aj odborníci, preto je táto značka často využívaná a odporúčaná veterinári, zvieracími klinikami, salónmi krásy a špecializovanými obchodmi.

Žiaden tovar od výrobcu Menforsan nebol nájdený....