Weleda Olej na masáž hrádze 50 ml

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Masážny olej pre masáž hrádze zvyšuje pružnosť pokožky, chráni pred natrhnutím a nástrihom pri pôrode.

€13,16 / ks
Značka Weleda
Kategória Tehotenstvo
Položka bola vypredaná...
 

Masážny olej pre masáž hrádze Weleda zvyšuje pružnosť pokožky, chráni pred natrhnutím a nástrihom pri pôrode. Vybraná kompozícia olejov založená na najjemnejším mandľovom oleji a oleji z pšeničných klíčkov obsahuje veľké množstvo vitamínu E, vďaka čomu uvoľňuje tkanivo hrádze a zvyšuje jej prirodzenú elasticitu.

Vhodné pre:

všetky typy pokožky

Kľúčové vlastnosti:

  • zvyšuje prirodzenú pružnosť pokožky

  • chráni pred natrhnutím či nástrihom pri pôrode

  • mandľový olej a olej z pšeničných klíčkov bohatý na vitamín E zvyšujú elasticitu

Odporúčané použitie:

Masáž vykonávajte už od 34. týždňa 5 - 10 minút aspoň 3-4x týždenne.

Masáž vykonávajte s vyprázdneným močovým mechúrom, zaujmite príjemnú a pohodlnú polohu, naneste masážny zmes na dva prsty, uchopte hrádzu v hĺbke 3-4 cm medzi oba prsty a ľahkým tlakom masírujte po dobu 5 - 10 minút. Masáže sa môže ujať aj partner. Pri sklone k predčasným sťahom masáž nerobte.

Zloženie:

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Triticum vulgare (Wheat) Germ Oil, Fragrance (Parfum) *, Limonene *, Linalool *, Citronellol *, Geraniol *, Citral *, Eugenol *. * From natural essential oils

Výrobca: Weleda AG, Nemecko.

Spoločnosť Weleda začínala v roku 1921 v kôlni ako farmaceutické laboratórium s vlastnou záhradou plnou liečivých byliniek. Bola založená rakúskym filozofom a prírodovedcom Rudolfom Steinerom, holandskú lekárkou Itou Wegmanovou a Oskarom Schmiedel, chemikom a lekárnikom z Mníchova v Nemecku. Filozofická ideológie a vysoké hodnoty antroposofia stále pretrvávajú a sú základom filozofie spoločnosti.

Priekopníci prišli s revolučnou myšlienkou a vyvinuli prvú farmaceutické výrobky pomocou konceptu, ktorý doteraz vytvára filozofiu výrobkov Weleda - medicína by mala poskytnúť kľúčový podnet pre vlastné liečivé schopnosti tela, alebo ak vyliečenie môže byť dosiahnuté pomocou holisticky formulovaných farmaceutických výrobkov, ktoré stimulujú telo k uzdraveniu seba samého.

Názov Weleda bol zavedený až v roku 1928 a bol upravený z mena germánskeho liečiteľa a proroka Veledy. Rudolf Steiner osobne navrhol logo, ktoré sa dodnes používa. Na ňom je štylizovaná palicu a Aeskulapův had - ide o symbolické a mytologické spojení s liečením. Okolo palice je nakreslený symbol pre darovanie a prijímanie symbolizujúce liečebný prístup spoločnosti Weleda a jej spoločenskú zodpovednosť.

V súčasnej dobe vyrába produkty v troch pretekoch. Ústredie je stále vo Švajčiarsku a ďalšie pobočky vo Francúzsku a Nemecku. Tieto tri závody spracúvajú väčšinu z 1000 prírodných a udržateľne získaných surovín na výrobu produktov Weleda. Približne 81% surovín pochádza z ekologického alebo biodynamického poľnohospodárstvo a kontrolovaného zberu vo voľnej prírode.

Medzi prvé produkty patrili Rozmarínový vlasový olej (1922), Podporný vápnik (1924), Brezová šťava (1924), Masážny olej s arnikou (1926), Skin Food (1927) a Ihličnanová kúpeľ (1927), ktoré nájdeme v portfóliu dodnes. V 50. a 60. rokoch sa objavili ďalšie klasické produkty ako Čaj pre dojčiace ženy (1950), Rakytníková šťava (1955), Pleťová voda (1959), Krém na holenie (1960), Levandulová kúpeľ (1961), Balzam na nohy ( 1962) a Gaštanový šampón (1966). V roku 1960 bol uvedený Nechtíkový detský olej a bol položený základ úspešného radu starostlivosti o dieťa, ktorá je založená na biodynamicky pestovaného nechtíka lekárskom.

Weleda vyrába viac ako 120 produktov prírodnej kozmetiky, 10 dietetika a 2500 liekov. Všetky výrobky sú založené výhradne na prírodných látkach, produkty neobsahujú umelé konzervačné látky a farbivá.

Spoločnosť Weleda má skvelú obchodnú povesť kvality, dôvery a udržateľného rozvoja podnikania. Weleda ctí udržateľnosť od samého začiatku, je zodpovedná od nákupu surovín cez výrobu kozmetických a farmaceutických výrobkov až po balenie a distribúciu.

Weleda je priekopníkom a dnes popredným svetovým výrobcom holistickej prírodnej kozmetiky a liečiv pre antropozofickú terapiu. Weleda je dnes globálna spoločnosť, zamestnáva po celom svete približne 2500 ľudí a predajne spoločnosti Weleda sa nachádza vo viac ako 50 krajinách na všetkých kontinentoch.

  Uebt_Label_ESS_Tagline_Positivo_VT_RGB_ENNATRUE_Logo_2

Hmotnosť 0.1 kg
Zloženie Bez parabénov, Vegan, Bez SLS/SLES, Bez silikónov, Bez lepku
Certifikace Natrue
Šetrnost k přírodě a ľudom netestované na zvieratách, recyklovateľné obaly
Výroba Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: