Z Lesa Sviečka proti komárom a hmyzu Bzzz ... 180 ml

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Originálna sójová sviečka s intenzívnou vôňou lemongrass a eukalyptu odpudzuje hmyz. Tmavé sklo vytvorí krásnu atmosféru s dĺžkou horenia až 30 hodín.

€18,49 / ks
Značka Z Lesa
Kategória Sviečky
Položka bola vypredaná...
 

Krásne originálne sójové sviečky v tmavom skle s éterickými olejmi s intenzívnou vôňou odpudzujúci hmyz z vašej terasy, záhrady, alebo balkóna. Tmavé sklo vytvorí aj príjemnú atmosféru. Vďaka praktickému viečku si ju môžete vziať aj na piknik.

Každá sviečka je jedinečná, vyrobená s láskou k prírode. Je ručne vylievaná sójovým voskom, ktorý je prevoňaný éterickými olejmi a ozdobený kvetmi a bylinami, ktoré sa zberajú ručne. Najčastejšie sviečky zdobia kvety ľubovníka, ruža, sedmokrásky, margarétky, levanduľa, materinej dúšky, harmančeka, nechtíka, nevädze, vresu alebo vetvičky čučoriedok či borievky.

Sviečky sú ekologické. Na sviečky sa používa sójový vosk, ktorý je priateľský k prírode, nevylučuje žiadne škodliviny a dlhšie horí. Bavlnený knôt je vždy nebielený a nepovoskovaný.

Kľúčové vlastnosti:

  • intenzívna vôňa lemongrass a eukalyptus citriodora

  • vôňa zo 100% prírodných éterických olejov

  • doba horenia cca 30 hodín

  • k prírode priateľský sójový vosk

  • ručne vyrábaný produkt

 

Odporúčané použitie:

Sviečku umiestnite na bezpečnom mieste a vo vzpriamenej polohe. Knôt pre lepšie horenie pravidelne zastrihávajte. Nenechajte sviečku vyhorieť až do dna, hrozí nebezpečenstvo prasknutia hrnčeka.

Sviečku umiestnite v dostatočnej vzdialenosti od horľavých predmetov alebo predmetov, ktoré sa môžu ľahko vznietiť. Medzi sviečkami udržujte odstup 40-50 cm. Nehýbte sviečkou počas horenia.

Nenechávajte sviečku horieť bez dozoru. Umiestnite v bezpečnej vzdialenosti od detí aj domácich maznáčikov. Nepatrí do rúk deťom.

Výrobca: Denisa Mišianová, Česká republika.

Sviečky Z Lesa je projekt, ktorý vznikol v máji 2018 a postupne rozširuje svoje portfólio a rozvíja sa v značku, ktorá čarujú z prírody nielen sviečky.

Zakladateľka Denisa pôvodom z Ostravy má svoj malý svet na slovenskom vidieku na chalupe pri lese, kde mizne jej chaos a prichádza pokoj. Baví ju tvoriť z prírody a robiť radosť blízkym a ľuďom v jej okolí. V prírode a tichu čerpá inšpiráciu. Projekt Z Lesa jej spĺňa to, po čom túžila a navyše má pre ňu zmysel.

V jej portfóliu nájdete lesné sviečky v hrnčekoch, plecháčcích, voňavé vankúše, obrusy, vonné vosky, sirupy. Sviečky Z Lesa vracia život hrnčekom zabudnutým na pôdach. Dáva im druhú šancu a pre mnohých veľa spomienok na skoršie časy.

Denisa z predaja sviečok typu Bucláček a Svetluška podporuje Záchrannú stanicu živočíchov Makov a to sumou 50, - Sk za každý predaný kus. Urobíte radosť nielen sebe alebo blízkemu, ale pomôžete aj dobré veci.

Hmotnosť 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: