Purity Vision RAW kokosový olej BIO 370 ml

3 hodnotenia
 
 

Najčistejší kokosový olej v RAW kvalite s prirodzenou arómou a s väčším obsahom vitamínu E. Vyrobený do 90 min od otvorenia kokosového orecha!

Môžeme doručiť do
9.12.2020
€7,51 / ks    
Značka Purity Vision
Kategória Rastlinné oleje
 

RAW kokosový olej Purity Vision vznikol po dvoch rokoch intenzívneho výskumu, bádania a experimentov s našimi farmármi na Filipínach. Vďaka tomu sa vyvinul unikátny výrobný proces, ktorý umožňuje úplne bez tepelného zahriatia extrahovať úplne čistý kokosový olej priamo z čerstvého kokosového mlieka. Vznikla tak jedinečná patentová technológia, ktorá ako jediná na svete zaručuje maximálnu možnú kvalitu kokosového oleja.

Prečo RAW kokosový olej? V čom je lepší, než za studena lisovaný a sušený?
- Viac koncentrovaný - má vyššiu účinnosť.
- Extrémne kvalitný, výživný a bohatý na chuť.
- najčistejší kokosový olej, kryštalicky čistá konzistencia
a maslová chuť.
- Prirodzené aróma - jemná vôňa čerstvo otvoreného kokosu.
- Najšetrnejšie extrakcie kokosového oleja.
- Najúčinnejšie zloženie.
- Obsahuje viac vitamínu E, lepšie hydratuje, ľahšie sa vstrebáva.
- Vyrobené do 90 minút od otvorenia kokosového orecha

Čo znamená RAW?

RAW v preklade znamená "surový" či "živý". RAW predstavuje všetky potraviny, ktoré pri svojom spracovaní neprešli tepelnou úpravou (varenie, dusenie, pečenie, pasterizovanie, zaváranie apod.). Aby výrobok mohol byť označený za RAW potravinu, nesmie sa pri svojom spracovaní stretnúť s teplotou vyššou ako 42 ° C. Táto podmienka musí byť dodržaná pri všetkých čiastkových fázach spracovania oleja - získavaní východiskovej suroviny, lisovaní, balení, skladovaní i preprave. Vďaka tomu zostávajú všetky nutričné hodnoty zachované, nedochádza k modifikácii výživných látok, minerálov a vitamínov a tie si tak uchovávajú maximálnu vstrebateľnosť a využiteľnosť pre ľudský organizmus.

RECEPT JAHODOVO-KOKOSOVÉ SMOOTHIE

INGREDIENCIE
300 ml mandľového mlieka • 1 lyžica Purity Vision Raw bio kokosového oleja • 200 g jahôd (alebo možno použiť čučoriedky, maliny a iné ovocie) • 1 menší banán • vanilka • 4-6 kociek ľadu • štipka kardamómu

POSTUP
Rozmixujte dohladka, ozdobte čerstvým ovocím a podávajte. V prípade potreby doslaďte medom či sirupom.

Použitie: Malé množstvo oleja rozpustite v rukách a aplikujte na vlhkú pokožku či vlasy. Kokosový olej môžete použiť aj pri príprave jedál.

Zloženie: 100% Cocos nucifera.

Značka Purity Vision spája najnovšie vedecké poznatky spolu s tradičnými a časom preverenými postupmi. Výrobky sú pokiaľ možno certifikované v BIO kvalite a dajú sa využiť mnohými spôsobmi. Rešpektuje ekologické hľadisko ako pri výrobe, tak pri preprave a predaji.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: