✅ DNES DOPRAVA ZADARMO na všetky pobočky Zásilkovne už pri nákupe za 19 EUR ✅

Voono Mix at Home Přírodní barva 3 x 100 g

Neohodnotené
 
  • 1 z 5
 

Namixuj si doma vlastný farebný odtieň. Balenie troch prírodných farieb odtieňov Copper, Indigo a Cassia.

€24,76 / ks
Značka Voono
Kategória Práškové farby
Položka bola vypredaná...
 

Namixuj si doma vlastný farebný odtieň. Balenie troch farieb Copper, Indigo a Cassia, ktoré sa môžu medzi sebou miešať v rôznych pomeroch a vytvoriť tak vlastné originálne odtieň.

Prírodná farba na vlasy Voono so základom z kvalitnej henny Lawsonia inermis. Čisto prírodné zloženie farby je šetrné k pokožke hlavy a zároveň posilňuje štruktúru vlasov a dodáva im nádherný lesk a objem. Farby Voono sa ľahko miešajú, nanáša a dobre na vlas chytajú.

Vhodné aj pre:

tehotné a dojčiace ženy, citlivú a alergickú pokožku

Kľúčové vlastnosti:

  • balenie 3 farieb Copper, Indigo a Cassia

  • základom je henna Lawsonia inermis

  • posilňuje štruktúru vlasov a dodáva im lesk a objem

  • nedráždi pokožku hlavy

  • bez obsahu amoniaku a peroxidu

  • 100% prírodné zloženie

Odporúčané použitie:

Prášok zalejte vodou s teplotou max 50 ° C. Teplotu starostlivo zmerajte! Aplikujte ako obvykle na vlasy a nechajte pôsobiť 45 min. Detailný návod na použitie farieb Voon nájdete v príbalovom letáku v každej krabičke.Konečný výsledok samozrejme závisí na vašom predchádzajúcom farebnom odtieni a stavu vlasov. Farby na vlasy Voon odporúčame kombinovať s vlasovými prípravkami Voono Šampón a Vooon Kondicionér.

Zloženie:

Shikakai, Indigo, Henna Lawsonia, Amla, Bhringraj, Baheda, Harada.

Balenie farby Voon obsahuje 3 farby na vlasy 100 g, ochrannú čiapku, rukavice a návod na použitie.

Tipy ako namiešať vlastné odtiene:

Jahodová blond: 10% Copper + 90% Cassia, iba na blond či sivé vlasy.

Tmavá blond: 10% Indigo + 90% Cassia, iba na blond, svetlých či šedivých vlasoch.

Ryšavá: svetlejšie: 50% Copper + 50% Cassia, tmavšie: 100% CopperTeplá hnedá: 50% Copper + 50% Indigo.

Tmavá hnedá: 30% Copper + 70% Indigo.

Krásne a zdravé vlasy s prírodnou farbou Voono.

Prírodná farba na báze henny dokáže jednotlivé vlasy obaliť tenučkou vrstvou prírodného rastlinného proteínu, ktorý prenikne až do jadra vlasu. Tento film potom vlasy chráni proti nepriaznivým vonkajším vplyvom, akými sú napríklad slnečné žiarenie, vietor, chlór alebo soľ v morskej vode. Dodá vlasom lesk a objem.

Výsledná farba je závislá ako na pôvodnej farbe vlasov tak aj na ich stavu. Pri prechádzaní z chemického farbenia na rastlinné farby buďte trpezliví, niekedy môže trvať dlhšie ako docielite požadovaného odtieňa. Rastlinná farba nikdy nezačne slabnúť farbu, a to ako pôvodné, tak tu dosiahnutú predchádzajúcim farbením. Prírodné farbu môžete pre docielenie správneho tónu aplikovať častejšie, bez toho aby ste vlas zaťažili alebo poškodili ako pri chemickom farbení.

Pretože je henna 100% prírodné, neznesie sa dokopy s chemickými úpravami vlasov. Ak ste teda práve po trvalej či klasickom farbenie, počkajte s ošetrovaním hennou aspoň štyri týždne. Odporúčame tiež nepoužívať silikónovú a parabenovou vlasovú starostlivosť (šampón, kondicionér).

Jednoduchá aplikácia farby Voono z pohodlia domova.

Jednofázové farbenie:

Farbenie prebieha podobne ako u farbenie bežnou farbou. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je nutné dodržiavať niekoľko zásad. Henna musí byť zmiešaná s vodou s teplotou 50 ° C, pri červených odtieňov 60-90 ° C. Henna by následne mala vytvoriť konzistenciu o hustote jogurtu. Ak máte citlivú pokožku otestujte teplotu na prameni vlasov a nenanášajte vriacej hennu na vlasy. Zmes nanášajte obvyklým spôsobom, od korienkov ku končekom, rovnomerne po celej dĺžke vlasov, najlepšie po niekoľkých vrstvách tak, aby boli všetky vlasy nafarbené.Pre optimálne pôsobenie farby je potrebné, aby bola v teple, a to jednoducho docielite nasadením čiapky a zabalením do uteráka. Doba pôsobenia henny sa odvíja individuálne od typu vlasov a či boli vaše vlasy už zafarbené alebo používané chemické šampóny, ktoré obsahujú silikóny, ktoré bránia zacycení henny - počítajte teda medzi 45 minútami až 2 hodinami.

Dvojfázové farbenie a krytie šedín:

Farbenie hennou funguje ako akási farebná ochranná vrstva vlasu. Jej výsledný odtieň sa odvíja od vášho prirodzeného odtieňa, čo znamená, že ak sa nafarbíte na farbených vlasoch, jej výsledný odtieň sa bude líšiť od odtieňa, ktorého dosiahnete na šedivých vlasoch. Preto sa v rámci šedín odporúča dvojfázové farbenie (Copper nahradí peroxid).

1.fáza farbenia trvá cca 30-40 minút s farbou Henna Copper, pred začatím druhej fázy túto farbu zmyte.

2. fáza farbenie: po 30-60 minútach aplikujte už vybraný odtieň. Druhou možnosťou je to, že si vlasy nafarbíte dvakrát vybraným rovnakým odtieňom napr. Dvakrát čiernu alebo napríklad svetlo hnedú. Avšak výrobca odporúča a má kladný ohlas na přepigmentování s Copper. Rýchlejšie sa nafarbíte ak budete odtieň Copper a vami zvolenú farbu zahrievať fénom.

Pri dvojfázovom farbení nie je možné podkladový Copper prefarbiť odtieňom Light Brown, keďže ide o svetlejší odtieň. Ak chcete aj napriek tomu použiť Light Brown, odporúčame odrasty tónovať do tmavšieho odtieňa pomocou Copper + Dark Brown a na zvyšok vlasov použiť Light Brown.

Henna je jedno z najstarších farbív na svete.

Jedno z najstarších prírodných farbív na svete používané už v starovekom Egypte. Henna, sa získava z kríka rodu Lawsonia, ktorému sa najlepšie darí v suchých a horúcich oblastiach Ázie a Afriky. Dorastá výšky až šiestich metrov a kvitne drobnými kvietkami, ktoré miestne národy pre ich sladkú a omamnú vôňu považujú za afrodiziakum.

Lawsonia sa pestuje predovšetkým sa pre svoje hladké polodlhé listy. Sú najcennejšie, pretože práve z nich sa henna získava. Listy sa po otrhané sušia a drvia. Výsledkom je príjemne voňajúce zelený prášok, ktorý slúži ako známe stopercentne prírodné farbivo, nazývané henna.

Najmladší listy majú farbivo veľmi svetlé, najstarší lístky ponúkajú odtiene veľa sýte a tmavšie. Listy sa sušia a rozdrví na jemný prášok. Keď sa skombinuje prášok z listov odlišného veku, vzniknú tým nádherné varianty farieb. V farbivu sú dva základné druhy pigmentov, a to oranžový a žltý. Akonáhle sa prášok rozmieša s vodou, vznikne kašička konzistencie redšieho jogurtu, ktorá sa nanáša na vlasovú pokožku a pramene vlasov.

Výrobca: Voono, Česká republika.

Česká značka prírodných farieb na vlasy Voono prichádza s krásnymi odtieňmi prírodných farieb a radom ošetrujúce vlasovej kozmetiky.Každý produkt Voono je čisto prírodný a pri výrobe si zakladajú na kvalite a pôvodu vstupných surovín, ktoré si zakladateľka Kateřina starostlivo kontroluje.

Všetky produkty Voono sú šetrné k pokožke a úplne bez chémie. Produkty Voono sú svojím zložením vhodné pre vegánov.Pri výrobe produktov sa snaží minimalizovať dopady na životné prostredie a produkty sú po použití láskavé k prírode a nie sú testované na zvieratách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: