Tru Earth Eko Pracie pásky na detskú bielizeň Baby 32 ks

Neohodnotené
 
 • 1 z 4
 

Revolučné eko pracie pásky s koncentrovanou formulou pre pranie bieleho a farebného detského prádla. Svieža jemná vôňa. 32 pracích dávok.

€14,36 / ks
Značka Tru Earth
Kategória Pracie prostriedky
Položka bola vypredaná...
 

Revolučné eko pracie pásky s koncentrovanou formulou pre pranie bieleho a farebného detského prádla. Jemná vôňa a zloženie šetrné voči citlivej detskej pokožke. Koncentrovaná sila formule v každom pracom prúžku účinne odstraňuje bežné nečistoty a škvrny aj pri nízkych pracích teplotách. Aj keď je pások malý má rovnakú pracú účinnosť ako 40 g bežného pracovného prostriedku.

Revolučný prací pások Tru Earth je šetrný aj k životnému prostrediu. Neobsahuje parabény, sulfáty a 1,4-dioxán, čo je certifikované nezávislými laboratórnymi testami. Neobsahujú palmový olej ani lepok.

Prací pások Tru Earth je ekologický. Významne znižuje plastový odpad, ktorý vzniká pri používaní tekutých pracích prostriedkov v plastových nádobách. Zložením je ľahko biologicky odbúrateľný v súlade s OECD 310D. Navyše pracie pásky sú balené v recyklovateľnom kompostovateľné papierovom kartóne, ktorý je vo veľkosti obálky.

Je vhodný pre vegánov, žiadne vstupné suroviny ani výrobok nie sú testované na zvieratách a neobsahuje žiadne živočíšne zložky. 

Používaním páskov Tru Earth si zjednodušíte svoj život. Žiadny nákup a nosenie ťažkých fliaš s pracím prostriedkom, menší priestor na skladovanie a žiadne nosenie prázdnych plastových nádob do triediacich kontajnerov. 

Vhodné pre:

normálna pokožka

Kľúčové vlastnosti:

 • pranie bielej aj farebnej bielizne

 • koncentrovaná čistiaca formula

 • účinný aj pri nízkych teplotách od 30 °

 • pre bežně špinavé prádlo

 • veľmi jemná vôňa

 • hypoalergénny

 • v prírode ľahko odbúrateľný

 • bez parabénov, fosfátov, chlórového bielidla

 • znižuje plastový odpad

 • kompostovateľný papierový obal 

 • ekologický prací prípravok

 • 32 pracích dávok 

Náš tip:

Pre práčky s väčším objemom na 8 kg bielizne použite dva pásky. 

Odporúčané použitie:

Pások vložte do pracieho bubna a perte bežným spôsobom. Pre odstránenie mastnoty a odolných škvŕn použite odstraňovač na škvrny. Pre menší objem bielizne použite pol páska.

Na silne znečistenú bielizeň použite dva pásky.

Prací pások vytvára menšie množstvo peny než bežné tekuté pracie prostriedky a je vhodný do všetkých typov pračiek, vrátane vysoko účinných (HE).

Uchovávajte na suchom mieste, mimo dosahu detí.

Zloženie:

Vegetable Glycerín (plant-derived from soy Softener), Starch (plant-derived from maize biodegradability booster), PVA (polyvinyl alcohol), biodegradable supporting matrix, Potassium Sorbate (Food grade preservative), Light Mineral Oil (Used in manufacturing as a processing aid, not an active product ingredient), Cocamide propyl betaine (coconut oil based, biodegradable amphoteric Surfactant (cleaning agent) and foam booster), Sodium gluconate (plant-derived and food-grade, biodegradable water Softener that prevents soil from resettling on fabric after it has been removed during washing), Lauryl dimetyl amine oxide (plant-derived, biodegradable non-ionic Surfactant (cleaning agent) and foam stabilizer), Sulfonic acids, C14-16-alkánov hydroxy and C14-16-alkény, Sodium salts (biodegradable Surfactant as cleaning agent), Glycereth cocoate (plant derived and food grade, biodegradable water Softener), Caprylyl Glucoside, Octyl Glucoside (non-ionic Surfactants as cleaning agents), Fragrance oil blend (natural essential oils and synthetic ingredients), Residual Water.

Výrobca: MPM Group, Kanada. 

Pracie prúžok Tru Earth je vyrábaný v najmodernejšej laboratóriu v Kanade. Revolučný produkt je na trhu od roku 2020 a žne čoraz väčšie pozitívne ohlasy. Zakladatelia, tri Kanaďania, vyvinuli prací prostriedok, ktorý je nielen šetrný k pokožke, ale aj k životnému prostrediu. Znižuje uhlíkovú stopu a pomáha znížiť plastový odpad na našej planéte. 

Pracie prostriedky Tru Earth majú dramaticky menšiu ekologickú stopu ako tekuté a práškové pracie prostriedky. Obal Tru Earth je z papierového kartónu a jeho nízka hmotnosť len 3 gramy znižuje spotrebu pohonných hmôt pri ich preprave aj emisie uhlíka globálneho otepľovania až o 94% v porovnaní so súčasnými tekutými a práškovými čistiacimi prostriedkami konvenčných značiek.

Pri používaní ekologických prúžkov Tru Earth by boli ročné ekologickej úspory enormný, napr. Odstráni jednu miliardu plastových nádob z klasických pracích prostriedkov, ktoré sa na svete spotrebujú. 

Technológia Tru Earth Eco-Strips je licencovaná spoločnosťou Dizolve Group Corporation a distribuovaná prostredníctvom značky Tru Earth. Tru Earth je spoločnosť MPM Group of Brands.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: