Nanolab Bamboo Jemný prací gél na rúška a respirátory 100 ml

Neohodnotené
 
 

Jemný prací gél na ručné pranie rúšok, respirátorov a šatiek vyrobených z nanotextilií. Nepoškodzuje štruktúru nanovlákna a odstraňuje vírusy a baktérie.

€4,20 / ks
Značka Nanolab
Kategória Pracie prostriedky
Položka bola vypredaná...
 

Jemný prací gél na ručné pranie rúšok, respirátorov a šatiek vyrobených z nanotextilií. Nepoškodzuje štruktúru nanovlákna a jej nechcené zanesenia. Účinne odstraňuje nečistoty, vírusy i baktérie.

Kľúčové vlastnosti:

  • na ručné pranie rúšok, respirátorov a šatiek

  • nepoškodzuje štruktúru nanovlákna

  • odstraňuje nečistoty, vírusy i baktérie

  • vyrobený v Českej republike

Odporúčané použitie:

Návod na pranie: 10 - 20 ml prípravku (podľa miery zašpinenie) nadávkujte do 2-3 litrov vody o teplote do 40 ° C. Rukou vodu s prípravkom dôkladne premiešajte, vložte respirátor do vody a nechajte ho tam máčať 5 - 10 minút. Potom šetrne v ruke vyperte a následne dôkladne preperte v čistej vlažnej vode. Respirátor nechajte voľne uschnúť.

POZOR! Nepoužívajte práčku ani sušičku. Nepoužívajte v žiadnom prípade bežné mydlo ani bežný prací prášok / gél, zničili by ste funkčnosť respirátora.

Varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite.

Výrobca: Kaiserman spol. s r.o., Česká Republika

Český výrobca produktov z nanovlákien všetko vyvíja s vlastnou laboratórií v Brne už 18 rokov. Česká republika je expertom na nanovlákna. V ponuke Nanolab sú nielen rúška, respirátory, šatky, ale pre dobu Koronavirové vyvinuli dezinfekciu s nanostriebra. Česká republika je v oblasti využívania nanovlákien na svetovej špičke a výrobky Nanolab používajú testovanú nanotextilií BreaSAFE® COMMUNITY MASK od českého dodávateľa PARDAM NANO4FIBERS s.r.o. ..

Hmotnosť 0.1 kg
Zloženie Vegan
Výroba Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: