Ecoegg Náplň do pracího vajíčka vůně Jarní květy 210 praní

1 hodnotenie
 
 

Náhradné náplne do pracieho vajíčka EcoEgg moderný inovatívny a ekologický produkt na pranie bielizne šetriaci peniaze aj prírodu.

€11,32 / ks
Značka Ecoegg
Kategória Pracie prostriedky
Položka bola vypredaná...
 

Náhradné náplne pre pracie vajíčko Ecoegg < / span> obsahuje balenie pracích perál na 210 praní. Jednoducho staré pracíe perly vymeníte za nové a pracie vajíčko môžete používať ďalej.

P> < strong> Pracie vajíčko EcoEgg je moderný inovatívny a ekologický produkt určený na pranie bieleho i farebného prádla. Jeho víťazstvo spočíva v kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí ho len vložiť do bubna práčky. Nepotrebujete žiadny dodatočný prací prášok, gél alebo tablety. Rovnako nie je nutné počas prania pridávať ani aviváž. Bielizeň bude čistá, jemná, decentne voňavá a hebká. EcoEgg u možňuje dlhodobé používanie.

Ako Ecoegg vajíčko na pranie funguje? Obsiahnuté dva druhy minerálnych peliet dokážu vytvoriť silnú a prírodnú penu na pranie, ktorá jemne, šetrne ale účinne odstráni špinu a nečistoty. Turmalínové keramické pelety uvoľňujú špinu z vlákien v textílií. Biele minerálne pelety ionizujú molekuly kyslíka vo vode a menia tak jej pH. Takto upravené molekuly prenikajú až do hĺbky vlákna textílie a dôkladne odstraňujú bielkoviny a tuky - teda dve hlavné zložky nečistôt. Mechanický pohyb pracieho vajíčka v bubne počas pracieho cyklu napomáha mechanicky uvoľnenú špinu odstrániť, bez toho aby sa bielizeň poškodilo. Voda je počas prania vďaka ionizovaným molekulám kyslíka zásaditá a to bez použitia chemických látok. To napomáha prirodzenému zmäkčeniu bielizne. Zásaditá voda dokáže aktívne a účinne odstrániť špinu a nečistoty z bielizne aj pri nízkych teplotách.

Potvrdené výsledky Nezávislého anglickeho laboratória potvrdili, že výsledky prania s EcoEgg sú porovnateľné s výsledkami bežných pracích prostriedkov. Pracie vajíčko je reálnou alternatívou chemických pracích prostriedkov - poskytuje užívateľovi vynikajúce výsledky prania na prírodnej báze. Navyše šetrí peniaze, prírodu a je šetrné aj k vašej pokožke. Organizácia Allergy UK a National eczema Society vyjadrili podporu pracím produktom EcoEgg. Pracie vajíčka EcoEgg sú dermatologicky testované a určené pre citlivú pokožku, rovnako aj pre pranie detskej bielizne a detských plienok. Sú hypoalergénne a nedráždia ani pokožku s atopickým ekzémom.

Produkt je dermatologicky testovaný. Je hypoalergénny, odporúčaný Allergy UK a National eczema Society Produkt nebol testovaný na zvieratách. Neobsahuje agresívne chemické látky, výrobky z ropy ani ropné deriváty, optické rozjasňovače, fosfáty ani chemická bielidlá.

Anglická spoločnosť Ecoegg vyvinula inovatívne produkty pre šetrné a ekologické pranie bielizne, ktoré získali niekoľko ocenení ako Inovatívny produkt 2016 ocenený anglickou Kráľovnou, Baby & amp; Pregnancy Award 2014.

Hmotnosť 0.3 kg
Zloženie Vegan, Bez SLS/SLES, Bez BPA
Certifikace UK Allergy
Šetrnost k přírodě a ľudom netestované na zvieratách, recyklovateľné obaly, CO2 Neutral, opakované použitie
Výroba Velká Británia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: