Stojo Skládací Kelímek Pocket Peony 355 ml

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Zložiteľný téglik pre milovníkov cappucina alebo čaju nahradí stovky jednorazových téglikov. Navyše ho jednoducho po použití zložíte a zbalíte na cesty aj do menšej kabelky nebo vrecka.

€15,56 / ks
Značka Stojo
Kategória Plastové / BPA free hrnčeky
Položka bola vypredaná...
 

Snadno zložiteľný téglik Stojo na obľúbenú kávu, čaj aj vodu nahradí stovky jednorazových téglikov. Navyše ho jednoducho po použití zložíte a zbalíte aj do menšej kabelky. Stredná veľkosť téglika stojí Pocket je perfektný na kávu, čaj, vodu, smoothie. Využijete ho ako do práce tak na výletoch či na cestách autom.

Rozmery Stojo Pocket: Kapacita: 355 ml. Priemer: 9 cm. Výška: 12,7 cm. Výška po stlačení: 5 cm. Hmotnosť: 113 g.

Téglik Stojo šetrí životné prostredie, bojuje proti jednorazovým plastovým alebo papierovým téglikom. Každý rok ušetrí jeden Stojo téglik 7,25kg pevného odpadu.

Téglik Stojo sa jednoducho zloží, má nepriepustný uzáver a termoizolačný úchopový pruh, ktorý chráni Vaše ruky pred teplými aj studenými nápojmi. Téglik je navrhnutý tak, aby sa dal celý rozobrať a jednoducho umyť aj v umývačke. Kelímok je vhodný pre ohrev v mikrovlnnej rúre.

Ako zložiť / rozložiť téglik Stojo?

Rozloženie kelímku Stojo urobíme jednoducho: otvorte jazýček, vyberte tepelnú manžetu, uchopte spodnú časť šálky a šálku rozbaľte. Umiestnite tepelnú manžetu na pohár, naplňte obľúbeným nápojom, zaskrutkujte viečko a vychutnajte si nápoj!

Zbalenie téglika Stojo: otvorte jazýček, vyberte tepelnú manžetu, zatlačte šálku dolu, zastrčte do zloženej spodnej časti tepelnú manžetu, zatvorte jazýček uzáveru a uložte šálku do vrecka, tašky alebo skrinky!

Ako je to jednoduché sa môžete pozrieť tu:  

Téglik Stojo je zdravotne nezávadný, vyrobený z prvotriedneho a zdravotne nezávadného LFGB silikónu, bez použitia BPA, ftalátov, olova a lepidiel. Uzáver a termoizolačný pruh je vyrobený z polypropylénu.

Odporúčané použitie: Pred prvým použitím kelímok umyte horúcou vodou alebo v hornej časti umývačky. Pri čistení vyberte tepelnú manžetu, rozbaľte nádobku a odskrutkujte veko. Pravidelne umývajte po každom použití. Silikónový kelímok Stojo je bezpečný pre použitie v mikrovlnnej rúre, ale dôrazne odporúčame odstrániť všetky plastové súčasti viečko, uzáver a úchopový pruh.

Zloženie: téglik a slamka z prvotriedneho lekárskeho LFGB silikónu, uzáver a termoizolačný pruh z polypropylénu. Stojo neobsahuje BPA, BPS, kadmium, ortuť, olovo.

Cieľom americkej značky Stojo je minimalizovať alebo skoncovať s jednorazovými tégliky a šetriť tak životné prostredie! Každý kelímok stojí nielen ušetrí ročne tisíce šálok na jedno použitie, ale navyše prinesie nové zvyky a nové dobrodružstvá. Stojí ctí pravidlo udržateľnosti, tzn. kelímky stojí majú vydržať celý život a nevytvárať zbytočný hoci aj recyklovateľný odpad.

Domovom tohoto krásneho hrnčeka je kozmopolitný New York. Tri otcovia Jurrien, Alex and Ben, ktorí si nevedeli predstaviť svoj život bez kávy, tri otcovia, ktorí si ale uvedomovali, koľko jednorazových papierových či plastových kelímkov každý z nich vyprodukuje. A tak je napadlo vytvoriť skladný hrnček, do ktorého si môžete dať čokoľvek tekutého, studeného i horúceho. Po 3 rokoch vývoja uviedli na trh tento skvelý, kompaktný hrnček, ktorý prekvapí nielen funkčnosťou, ale aj nevšedným dizajnom. Stojo je stále malá, rodinná firma, kde si cenia transparentnosti, vzájomnej úcty a otvoreného myslenia. Jej hnacím motorom je spoločné nadšenie a vášeň ako šetriť životné prostredie. Navyše každý rok venujú 1% ich ročných výnosov neziskovým organizáciám zameraných na životné prostredie, napr. Partnerstvo s Lonely Whale.

Všetky tégliky Stojo sú vyrábané zodpovedne v Číne. Výrobné operácie spĺňajú prijateľné normy pre kvalitu, bezpečnosť, spravodlivú prácu, etické obchodné praktiky a zodpovednosť za životné prostredie. Výrobný a sourcing partneri udržujú certifikácia pre normy systému manažérstva kvality (ISO 9001) a systému environmentálneho manažérstva (ISO 14001). Silikónové a polypropylénové komponenty stoja majú certifikáty FDA a LFGB Platinum - najvyšší štandard bezpečnosti potravín na svete. A hoci v súčasnosti získavajú panenské materiály, aktívne hľadajú spôsob, ako začleniť recyklované plasty a silikóny do ich produktovej rady. Stojo sa snaží minimalizovať CO2 stopu. Výrobky nie sú nikde skladované, sú robené priamo na objednávku a dovážajú sa do Európy vlakom.

 

Hmotnosť 0.15 kg
Zloženie Bez BPA
Šetrnost k přírodě a ľudom netestované na zvieratách, recyklovateľné obaly, opakované použitie
Výroba Asia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: