Novoročný detox

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

 • Darček k nákupu produktov Allnature v hodnote nad 19 Eur Kremelina 300g Akcia
  Skladom Značka: Allnature

  Darček k nákupu Allnature Kremelina 300 g v hodnote 11,7 Eur. Stačí vybrať a nakúpiť produkty Allnature v celkovej hodnote nad 19 Eur!

  Pôvodne: €11,70
  Ušetríte: €11,70 (–100 %)

  €0
 • Natu KELP prášok BIO 80g Novinka
  Skladom Značka: Natu
  Kelp je morská riasa z pobrežia Kanady, ktorá je výborným pomocníkom pri chudnutí a kontrole telesnej hmotnosti. Obsahuje dôležité cukry, škroby, ale hlavne rad vitamínov, minerálov a stopových prvkov - vitamíny A, B, C, K, minerály ako horčík, draslík, jód, zinok, vápnik, mangán a meď.

  €6,60
 • Natu ACAI BIO prášok 80g Novinka
  Na ceste od dodávateľa Značka: Natu
  Acai je jednou z najdravšie superpotravín vôbec, svojím obsahom antioxidantov mnohonásobne prevyšuje ostatné druhy Ovocie. Má vynikajúce účinky na zrýchlenie metabolizmu, preto je výborná na detoxikáciu a má pozitívny vplyv na stratu hmotnosti, priaznivo ovplyvňuje trávenie a spomaľuje proces starnutia a tvorbu vrások.

  €11,68
 • Skladom Značka: Nobilis Tilia
  Špeciálna čajová zmes bylín posilňuje očistu organizmu a napomáha vylučovaniu škodlivín z tela.

  €2,70
 • Natu KOPŘIVA LIST prášok BIO 130g Novinka
  Na ceste od dodávateľa Značka: Natu
  Žihľava je skvelou superpotraviny, ktorá je vhodná na detoxikáciu organizmu. Podporuje funkciu močových ciest, obličiek (zavodnenie) a prostaty, stráži hladinu glukózy v krvi, dodáva vitalitu a energiu, má skvelý vplyv na pokožku, podporuje hojenie rán. Skvelá je na zlepšenie kvality vlasov, nechtov, pleti, kostí, zubov a kĺbov.

  €6,60
 • Na ceste od dodávateľa Značka: Allnature
  Kremelina napomáha detoxikáciu organizmu, odstraňuje nežiaduce baktérie a iné látky z tela. Kremík vyživuje vlasy, nechty, pokožku a prispieva k prirodzenej obranyschopnosti.

  €11,70
 • Na ceste od dodávateľa Značka: Allnature

  Vysoko kvalitné 100% prírodné Aloe Vera v BIO kvalite podporuje prirodzenú obranyschopnosť, má detoxikačné, antibakteriálne a antivírusové účinky na organizmus.

  €7,80
 • Skladom Značka: Allnature

  Acai napomáha pri detoxikácii, bojuje proti predčasnému starnutiu organizmu, podporuje obehový systém a srdce.

  €15,20
 • Skladom Značka: MatchaTea

  Prírodný bioenergetický nápoj, ktorý sa vyznačuje pozvoľným nástupom energie s dlhotrvajúcim účinkom.

  €1,50
 • Skladom Značka: Allnature
  Chlorella je zelená superpotravina, ktorá patrí k najväčším zdrojom bielkovín v rastlinnej ríši! Má antioxidačné účinky a ideálny zdroj proteínov nielen pre vegánov, vegetariánov, športovcov a rekonvalescentov.

  €11,70
 • Na ceste od dodávateľa Značka: MatchaTea

  Čaj matcha je tradičný 100% japonský zelený čaj bohatý na antioxidanty, aminokyseliny, vlákninu a teín. Dodá energiu, zlepší metabolizmus a spomaľuje starnutie organizmu aj pokožky.

  €14
 • Skladom Značka: MatchaTea
  Čaj matcha je tradičný 100% japonský zelený čaj bohatý na antioxidanty, aminokyseliny, vlákninu a teín. Dodá energiu, zlepší metabolizmus a spomaľuje starnutie organizmu i pokožky.

  €7,80

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom