NÁŠ ESHOP FUNGUJE BEZ OBMEDZENIA. Všetky objednávky vybavujeme ihneď, ako ste u nás zvyknutí. Doprava na adresu so Slovensku poštou a GLS je bez zmeny, výdajné miesta Zásilkovne aktualizujeme každú minútu, takže ponúkame k doručeniu len skutočne dostupná. ❤️

Gaia Cup Menštruačný kalíšok vel.S

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Zdravý, pohodlný a spoľahlivý menštruačný kalíšok z najkvalitnejšieho lekárskeho silikónu, bezpečný aj pre všetky druhy športov a aktivít.

Môžeme doručiť do
2.11.2020
Bežná cena €22,20
Ušetríte €2,30 (–10 %)
€19,90 / ks    
Značka Gaia Cup
Kategória Menštruačné kalíšky
 

Menštruačný kalíšok Gaia Cup je vyrobený z najkvalitnejšieho lekárskeho silikónu dostupný v dvoch veľkostiach s dokonalým a nadčasovým dizajnom od špičkového štúdia ANFAS.

Používaním kalíška Gaia Cup ochránite svoje telo od nepriaznivých vplyvov chemických látok, ktoré sa nachádzajú v bežných chlórom bielených vložkách a predovšetkým tampónoch. Gaia Cup nespôsobuje syndróm toxického šoku (TSS) ako tampóny. Gaia Cup je bezpečný pre ľudské zdravie pri styku s pokožkou a sliznicami, ako dosvedčuje atest zdravotnej nezávadnosti Štátneho zdravotného ústavu. Pri jeho používaní nevznikajú alergie, nie sú známe prípady vzniku syndrómu toxického šoku, nespôsobuje zápaly, nevysušuje sliznice, neovplyvňuje vaginálne prostredie

S kalíškom Gaia Cup už nikdy nebudete musieť minúť ani korunu za vložky a tampóny. Skúste si spočítať, koľko za vložky či tampóny celkom miniete za celých tých napríklad 40 rokov menštruačného cyklu.

Gaia Cup je ekologický - netvorí sa zbytočný odpad hygienických pomôcok na jedno použitie.

Veľkosť S - pre dievčatá a ženy do 25 rokov ktoré zatiaľ nerodili, vonkajší priemer 44mm, dĺžka 55mm bez stopky, dĺžka stopky 10mm, < / span> objem 29 ml (po bočné dierky) / 31 ml (po okraj).

Ako používať menštruačný kalíšok?

Skúste si prvé zavedenie kalíška ešte pred začiatkom menštruácie, pretože každá žena musí nájsť umiestnenie kalíška, ktoré bude práve pre ňu optimálne. Ak si pri prvej menštruácii s kalíškom ešte nie ste istá, či ste kalíšok správne zaviedla, môžete použiť slipovú vložku. Čoskoro zistíte, že kalíšok je veľmi pohodlné a zároveň čisté riešenie menštruačnej hygieny. Vždy, keď kalíšok niekam položíte, odporúčame ho vyváraním sterilizovať (stačí 5 minút). To v praxi znamená, že kalíšok pred začiatkom menštruácie vyvaríte a potom ho zavediete. Počas menštruácie ho len vyberiete, vypláchnete čistou vodou a znovu zavediete. Teda ak ho nikam nepokladáte, nie je nutné ho znovu vyvárať. Pri manipulácii s kalíškom dbajte na čistotu svojich rúk.

Najlepšia poloha pre zavedenie kalíška do pošvy je v podrepe. Kalíšok navlhčite, aby zavedenie bolo ľahšie. Pre uľahčenie môžete použiť lubrikačný gél na vodnej báze (nie vazelínu), ale čoskoro zistíte, že počas menštruácie to vôbec netreba. Tip: Kalíšok môžete zaviesť už pred začiatkom menštruácie a nemusíte potom strážiť, kedy menštruácia začne. Preložte kalíšok a uchopte ho medzi palec a ukazovák. Zložený kalíšok zasuňte do pošvy. Nemusíte nijako tlačiť, zasunutie vykonajte v prirodzenom smere. Až keď bude kalíšok viacmenej celý v pošve, môžete ho pustiť. Ústí kalíška sa roztvorí, pritlačí sa k pošvovej stene a vznikne tak podtlak potrebný k tomu, aby krv neunikala mimo kalíšok. Zavedenie kalíška nie je o moc ťažšie ako zavedenie tampónu, takže sa toho rozhodne nebojte!

Tierra Verde s.r.o.. bola založená v roku 2008 a je československou spoločnosťou bez zahraničnej účasti. Spoločnosť TIERRA VERDE s.r.o. vyrába produkty pod vlastnou značkou YELLOW & amp; BLUE (mydlové orechy a ekodrogéria), TIERRA Organic (biobavlna), GAIA CUP (menštruačné kalíšky) a BORN AGAIN (recyklované obaly a výrobky).

Hmotnosť 0.1 kg
Zloženie Vegan
Šetrnost k přírodě a ľudom netestované na zvieratách, recyklovateľné obaly, opakované použitie
Výroba Asia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: