NÁŠ ESHOP FUNGUJE BEZ OBMEDZENIA. Všetky objednávky vybavujeme ihneď, ako ste u nás zvyknutí. Doprava na adresu so Slovensku poštou a GLS je bez zmeny, výdajné miesta Zásilkovne aktualizujeme každú minútu, takže ponúkame k doručeniu len skutočne dostupná. ❤️

Gift Pads Daily slipové vložky 30 ks

Neohodnotené
 
 

Dámske slipové hypoalergénne vegánskej vložky z prírodného materiálu 100% bez chlóru s kúzelným turmalínovým prúžkom pre pocit pohody, bezpečia a sviežosti. To najlepšie pre zdravie intímnych partií a pohodovejšiu periódu!

€4,50 / ks
Značka Gift Pads
Kategória Jednorazové vložky
Položka bola vypredaná...
 

Dámske slipové vložky Gift Pads sú hypoalergénne, vyrobené z prírodných ingrediencií a šetrné k prírode. 100% bez chlóru , umelej parfumácie a škodlivých chemikálií. Ozdravujú Váš cyklus vďaka prírodnému turmalínovému jadru , ktoré reguluje cyklus, efektívne bojuje s infekciami a zápachom a má pozitívny vplyv na prietok menštruačnej krvi. To najlepšie pre zdravie intímnych partií a pohodovejšiu periódu! Vhodné aj pre ženy trpiace akné, ekzémom a alergiami.

Špeciálny zelený prúžok je akousi tajnou čarovnou "prísadou", ktorá posilní vaše zdravie a pocit komfortu vďaka vylučovaným aniónom a obsiahnutému extraktu z mäty a mentolu pre delikátnu sviežosť vašich intímnych miest. Prúžok je vyrobený z turmalínu , minerálu (polodrahokamu), ktorý uvoľňuje prírodné anióny (záporné ióny alebo aktívny kyslík) a prírodné FIR (Dlhovlnné infračervené žiarenie). Kombinácia infračerveného svetla s aniónmi sa používa napríklad v mnohých nemocniciach celého sveta k zahrievaniu novorodencov. Túto úplne prírodnú "technológiu" ako prvá objavila a začala používať NASA v oblekoch astronautov k regulácii telesnej teploty a zlepšeniu krvného obehu - túto unikátnu schopnosť turmalínu využívajú aj vložky GIFT Pads. Vo chvíli, keď turmalínový prúžok príde do kontaktu s vaším telom, začne uvoľňovať aktívny kyslík, porovnáva hladinu pH v intímnej oblasti a dostáva hormóny do rovnováhy. To má za následok zharmonizovanie toku menštruačnej krvi. Účinne bojuje s vaginálnou infekciou, potláča zápaly, odstraňuje zápach, pomôže vám s pocitmi ťažkosti a únavy a preukázateľne upokojuje priebeh celej menštruácie.

Uvoľňovaný aktívny kyslík okamžite neutralizuje vírusy a baktérie a rýchlo sa vstrebáva do tela, čím dokáže ovplyvniť / zlepšiť krvný obeh. V dôsledku toho menštruačná krv a kusy sliznice odchádzajú z tela oveľa plynulejšie a prirodzenejšie a optimálne bežné prostredie je obnovené a zharmonizovanie do 3 - 5 dní. V tomto čase tiež zmizne všetok zápal, ktorý ste pred menštruáciou pociťovali a s ním aj nepríjemný zápach.

Bylinný výťažok z mäty a mentolu vnútri vložky pomáha predchádzať svrbeniu a dodáva intímnym zónam komfortný pocit sviežosti, ktorý vďaka pozitívnym účinkom turmalínu trvá aj po skončení periódy. Pozitívne účinky aniónov v kombinácii s F.I.R. technológiou môžete navyše využívať počas celého mesiaca v podobe intímiek -GIFT Pads Daily.

Odporúčané použitie: Neodporúčame tehotným ženám, predovšetkým v prvom trimestri, používať vložky GIFT Pads, pretože jedným z ich účinkov je regulácia prietoku krvi. Neexistuje žiadny vedecký dôkaz, že by akokoľvek uškodili vám alebo bábätku, ale pre istotu je lepšie sa im vyhnúť.

Spoločnosť GIFT Wellness Ltd. prišla na trh v januári 2013 a priniesla 3 produkty pre celomesačné intímne pohodlie každej ženy. Jedná sa o vložky denné (normal), nočný (long) a intímky (daily). 10% z výnosu z každého balenia putuje na charitu - v januári 2014 prvýkrát doručila organizácia Halimah Trust 54 000 balíčkov vložiek ženám v utečeneckých táboroch v Sýrii. Dámske hygienické vložky GIFT Pads vďaka prírodnému turmalínovému jadru a čistému bylinnému extraktu zlepšujú krvný obeh, zpravidelňujú periódu, zabraňujú infekciám v intímnej oblasti a obnovujú zdravé pH pokožky. Absorbujú navyše až 5x viac než konkurenčné značky.

Hmotnosť 0.1 kg
Zloženie Bez parabénov, Vegan, Bez silikónov
Šetrnost k přírodě a ľudom recyklovateľné obaly
Výroba Velká Británia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: