LastSwab Basic Modrá 1 ks

7 hodnotení
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Ekologická opakovane použiteľná čistiaca tyčinka. Navyše vyrobená z rozložiteľného materiálu.

€11,16 / ks
Značka LastObject
Kategória Hygienické potreby
Položka bola vypredaná...
 

LastSwab je ekologická opakovane použiteľná čistiaca tyčinka. Ľahko nahradí jednorazové bavlnené tampóny a tyčinky. Vďaka puzdru tyčinku jednoducho a hygienicky zabalíte aj na cesty.

Kľúčové vlastnosti:

  • vydrží až 1000 opätovných použitie, a tým sa minimalizuje odpad
  • ľahko sa čistí a udržuje - jednoducho je možné umyť mydlom a vodou
  • praktické puzdro na cestovanie
  • vyrobená z kvalitného rozložiteľného materiálu na báze kukurice

 

Doporučené použití:

Používajte na čistenie uší bežným spôsobom. Po každom použití opláchnite horúcou vodou s trochou mydla. Last Swabi neodporúča túto ani žiadnu inú tyčinku na čistenie detských uší.

 

Složenie: 

Puzdro a tyčinka je vyrobené z kvalitného rozložiteľného materiálu na báze kukurice, ktorý spĺňa hygienické požiadavky a dá sa sterilizovať - PLA polylactic acid (kyselina polymléčná). PLA je vyrobený z prírodnej biomasy a je preto v prírode rozložiteľný. Konce tyčinky sú vyrobené z TPE - termoplastický kaučuk, ktorý sa vyznačuje vysokou elasticitou a je tiež recyklovateľný. Papierová krabička je vyrobená z recyklovaného papiera.

Prečo zvoliť opakovane použiteľné tyčinky LastSwab?

Papierové a bavlnené tampóny majú vplyv na životné prostredie, pretože sú jednorazové. Priemerný človek spotrebuje tisíce tyčiniek a vatových tampónov každý rok. Tieto jednorazové tyčinky sú vyrábané, skladované, dodávané, zakúpené, použité a zlikvidované. Počas tohto procesu je používanie surovín aj vytvoreného CO2 škodlivé pre životné prostredie. Tieto procesy sa stávajú zbytočnými, a pri používaní opakovane použiteľných produktov mizne.

LastSwab nahrádza tisíce bavlnených tyčiniek a tampónov na jedno použitie. Jeho vysoká životnosť zaručí, že aj keď LastSwab skončí v oceáne, jeho poškodenia je menšia ako 0,1% klasických čistiacich tyčiniek na jedno použitie, jednoducho preto, že ich bude oveľa menej.

Výrobca: LastObject, Dánsko.

LastObject je mladý projekt, ktorý začali kampaní na LastSwab a už počas počiatočného crowdfunding na Kickstarter a Indiegogo oslovili viac ako 30 tisích spotrebiteľov, ktorí sa rozlúčili s klasickými čistiacimi tyčinkami do uší a rozhodli sa LastSwab kúpiť. Tento počiatočný úspech je nadchol a ukázal potenciál prechodu od tradičných produktov pre jedno použitie na výrobky pre opakované použitie. Cieľom LastObject je, aby ich výrobky boli dostupné všetkým po celom svete a všetci tak mohli používať ekologické alternatívy k bežným produktom. V LastObject stále vyvíja a bojujú inovatívnymi výrobkami, ktoré nahradia produkty dennej spotreby na jedno použitie.

Pre výrobu produktov LastObject našli kanadského zmluvného výrobcu so sídlom v Číne a Indii, ktorý je odborníkom na výrobu v Číne. Výrobca produktov LastSwab má viac ako 20 rokov popredné miesto v plastikárskom priemysle, práca s najodolnejšími a najekologickejšími materiály, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii a navyše aj záväzok udržiavanie nízkych emisií CO2.

 

Hmotnosť 0.05 kg
Zloženie Bez BPA
Šetrnost k přírodě a ľudom rozložiteľné v prírode, CO2 Neutral, opakované použitie
Výroba Asia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: