Saloos Esenciální olej Mandarinka 10 ml

Neohodnotené
 
 

100% esenciálny olej Mandarinka prináša vhodnú vôňu pre deti, uvoľňuje napätie, mierni migrénu a osviežuje vzduch. </ P>

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
14.12.2022
€3,12 / ks    
Značka Saloos
Kategória Éterické oleje
 

Prírodné rastlinná silica Mandarínka má v esenciálnom oleji Saloos príjemnú, ľahko sladkú citrusovú vôňu. Osviežuje a je výborným psychickým stimulantom. Pozitívne pôsobí na svalové napätie, bolesti, kŕče, reumatizmus i artritídu. Uvoľňuje napätie, mierni migrénu, bolesti hlavy. Je vhodná do kúpeľového a masážneho oleja. Vhodná vôňa pre deti.

Použitie:

Inhalácia: Využite pozitívneho pôsobenia esenciálnych olejov v aromalampe. Pridajte do vody 3-8 kvapiek oleja a zapáľte plameň sviečky. Teplo uvoľňuje prchavé vonné silice, ktoré sa neskôr rozvinú do príjemnej harmónie. Silica priestor prevonia a osvieži, zároveň pohltí pachy.

Kúpeľ: Potešte svoje zmysly 3-10 kvapkami esenciálneho oleja rozmiešaného v 1 dcl mlieka či lyžičke medu vo vani s vodou s teplotou 35-37 ° C. Esenciálne oleje prestupujú do tela dychom aj pokožkou a pozvoľna ho upokojujú, regenerujú, príjemne stimulujú alebo osviežujú.

Masáže: Uľavte svojmu telu i psychike. Doprajte si uvoľňujúcu alebo povzbudzujúcu aromatickú olejovú masáž, ktorá stimuluje prúdenie krvi, upokojuje nervový systém a povoľuje napätie svalstva. Masírujte unavené alebo citlivé miesta prírodnými olejmi. K príprave vlastnej masážnej zmesi použite 10 až 25 kvapiek vybraného esenciálneho oleja a zmiešajte ho s 50 ml rastlinného oleja. Tam, kde je nutné dodržať nízku koncentráciu, postačí 3-5 kvapiek esenciálneho oleja do 50 ml základného oleja.

Saunovanie: Vyskúšajte kvality prírodných éterických olejov v saune nielen pre navodenie príjemnej atmosféry. Iba 10-20 kvapiek prevonia priestor sýtou prírodou a povzbudí psychiku aj očistné telesné procesy. Póry v pokožke sú vplyvom saunovania rozšírené a vďaka tomu prijímajú prírodné éterické látky so zvýšenou intenzitou.

Zloženie: 100% prírodná silica.

Rýdzo česká značka SALOOS (predtým SALUS) sa od roku 1993 vypracovala na najväčšieho českého výrobcu certifikovanej prírodnej bio kozmetiky a aromaterapie. Ich výrobky obsahujú najvyšší možný podiel čistých prírodných látok. Produkty spoločnosti Saloos (najmä telové a masážne oleje) sa stali symbolom dostupnosti kvalitnej každodennej starostlivosti o telo s pomocou prírody.

Hmotnosť 0.05 kg
Zloženie Vegan
Použitie Povzbuzenie, Deti, Trávenie, Detoxikace
Šetrnost k přírodě a ľudom netestované na zvieratách
Výroba Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: