Weleda Čaj pro kojící ženy Bio 40 g

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 

Lahodná bylinná čajová zmes podporuje tvorbu materského mlieka a zároveň priaznivo pôsobí na zažívanie dojčiat.

Bežná cena €6,08
Ušetríte €1,21 (–19 %)
€4,87 / ks
Značka Weleda
Kategória Dojčenie
Položka bola vypredaná...
 

Lahodná čajová zmes pre dojčiace mamičky Weleda podporuje tvorbu materského mlieka a zároveň priaznivo pôsobí na zažívanie dojčiat a eliminuje plynatosť.

Vybraná zmes ekologicky pestovaných bylín v bio kvalite je zdraviu prospešná a nezaťažuje organizmus matky ani dieťaťa. Receptúra ​​bola vyvinutá v spolupráci s pôrodnými asistentkami a lekárnikov.

Kľúčové vlastnosti:

  • aníz, fenikel a rasca podporuje tvorbu mlieka

  • fenikel a pískavice pôsobí na zažívací trakt a eliminuje u bábätiek plynatosť

  • bylinná zmes bez kofeínu

  • bez cukru, aróm a iných zdraviu škodlivých zložiek

  • 100% bio zloženie

  • balenie 20 ks jednotlivo balených sáčkov

 

Odporúčané použitie:

Zalejte šálka cca 200 ml horúcou vodou a nechajte lúhovať cca 5 min. Pite šálka čaju max 3 x denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte v suchu.

Zloženie:

Fenugreek Seed *, Aníz Seed *, Fennel Oil *, Caraway Seed *, Lemon Verbena Leaves *. * Rastliny pre výrobu tohto čaju pochádzajú z certifikovaných ekologických zdrojov.

Výrobca: Weleda AG, Nemecko.

Spoločnosť Weleda začínala v roku 1921 v kôlni ako farmaceutické laboratórium s vlastnou záhradou plnou liečivých byliniek. Bola založená rakúskym filozofom a prírodovedcom Rudolfom Steinerom, holandskú lekárkou Itou Wegmanovou a Oskarom Schmiedel, chemikom a lekárnikom z Mníchova v Nemecku. Filozofická ideológie a vysoké hodnoty antroposofia stále pretrvávajú a sú základom filozofie spoločnosti.

Priekopníci prišli s revolučnou myšlienkou a vyvinuli prvú farmaceutické výrobky pomocou konceptu, ktorý doteraz vytvára filozofiu výrobkov Weleda - medicína by mala poskytnúť kľúčový podnet pre vlastné liečivé schopnosti tela, alebo ak vyliečenie môže byť dosiahnuté pomocou holisticky formulovaných farmaceutických výrobkov, ktoré stimulujú telo k uzdraveniu seba samého.

Názov Weleda bol zavedený až v roku 1928 a bol upravený z mena germánskeho liečiteľa a proroka Veledy. Rudolf Steiner osobne navrhol logo, ktoré sa dodnes používa. Na ňom je štylizovaná palicu a Aeskulapův had - ide o symbolické a mytologické spojení s liečením. Okolo palice je nakreslený symbol pre darovanie a prijímanie symbolizujúce liečebný prístup spoločnosti Weleda a jej spoločenskú zodpovednosť.

V súčasnej dobe vyrába produkty v troch pretekoch. Ústredie je stále vo Švajčiarsku a ďalšie pobočky vo Francúzsku a Nemecku. Tieto tri závody spracúvajú väčšinu z 1000 prírodných a udržateľne získaných surovín na výrobu produktov Weleda. Približne 81% surovín pochádza z ekologického alebo biodynamického poľnohospodárstvo a kontrolovaného zberu vo voľnej prírode.

Medzi prvé produkty patrili Rozmarínový vlasový olej (1922), Podporný vápnik (1924), Brezová šťava (1924), Masážny olej s arnikou (1926), Skin Food (1927) a Ihličnanová kúpeľ (1927), ktoré nájdeme v portfóliu dodnes. V 50. a 60. rokoch sa objavili ďalšie klasické produkty ako Čaj pre dojčiace ženy (1950), Rakytníková šťava (1955), Pleťová voda (1959), Krém na holenie (1960), Levandulová kúpeľ (1961), Balzam na nohy ( 1962) a Gaštanový šampón (1966). V roku 1960 bol uvedený Nechtíkový detský olej a bol položený základ úspešného radu starostlivosti o dieťa, ktorá je založená na biodynamicky pestovaného nechtíka lekárskom.

Weleda vyrába viac ako 120 produktov prírodnej kozmetiky, 10 dietetika a 2500 liekov. Všetky výrobky sú založené výhradne na prírodných látkach, produkty neobsahujú umelé konzervačné látky a farbivá.

Spoločnosť Weleda má skvelú obchodnú povesť kvality, dôvery a udržateľného rozvoja podnikania. Weleda ctí udržateľnosť od samého začiatku, je zodpovedná od nákupu surovín cez výrobu kozmetických a farmaceutických výrobkov až po balenie a distribúciu.

Weleda je priekopníkom a dnes popredným svetovým výrobcom holistickej prírodnej kozmetiky a liečiv pre antropozofickú terapiu. Weleda je dnes globálna spoločnosť, zamestnáva po celom svete približne 2500 ľudí a predajne spoločnosti Weleda sa nachádza vo viac ako 50 krajinách na všetkých kontinentoch.

  Uebt_Label_ESS_Tagline_Positivo_VT_RGB_EN

Hmotnosť 0.04 kg
Zloženie Vegan, Bio, Bez lepku
Certifikace BIO
Výroba Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: