Dni Marianne 18.-20.9.2020

SK2020-09-17-dny-marianne-start-hp-2

Zľavové nákupné dni sú na Slovensku aj v Čechách fenoménom. Medzi najvýznamnejšie patria Dni Marianne. Folly sa ich zúčastňuje pravidelne od svojho vzniku, pretože majú v našom prípade jednu veľkú moc. Pritiahnu v jeden moment veľa ľudí k diskusii a premýšľaniu nad dôsledkami používania konvenčnej kozmetiky a drogérie na ľudský organizmus a životné prostredie. 

Každý rok vyťuká tisíc ľudí na svojej klávesnici F - O - L - L - Y - bodka - S - K, aby si prezreli náš sortiment, či by sa im niečo náhodou nehodilo ... a zistia, že existuje zodpovednejšia cesta v starostlivosti o seba. Aj tento rok pribudnú ďalší. Ďalší ľudia, ktorí si uvedomia, že zdravá starostlivosť o seba a rešpekt k prírode okolo nás je to isté.

Len 17. septembra a iba pre pozvaných!

Ako naši zákazníci môžete nakupovať so zľavou o deň skôr. Aby sme boli fér voči organizátorom Dní Marianne, pretože robia skvelú prácu, pre tajný nákup použite kódy* uvedené nižšie:

30% zľava na celý sortiment českej značky Angelic, ktorá vyrába len to, čo fakt potrebujete, s kódom ZLAVANASIM

15% zľava na celý sortiment Folly (cez 2.000 produktov, viac ako 90 značiek prírodnej kozmetiky, ekodrogérie, zdravých potravín a potrieb pre domácnosť) s kódom ZLAVANASIM

 Nakupovať môžete priamo tu.

ZĽAVOVÝ KÓD** PRE DNI MARIANNE 2020 ZÍSKATE V septembrovom vydaní MARIANNE, v kupónovej knižke ALEBO V APLIKÁCII DNI MARIANNE.

Zľavové KÓDY vložte v prvom kroku objednávky na www.folly.sk do políčka Zľavový kupón:

 

zlavovy-kupon-pridat

Nakupovať môžete priamo tu.

 

Zľavy platia len na tovar skladom na www.folly.sk 17.9.* a od 18.9. do 20.9.2020** a nesčítajú sa s inými zľavami. Neplatí na už zlacnený tovar a darčekové poukazy. Kupóny môžete použiť opakovane.