Innobiz Ultrazvukový difuzér Omelia

Neohodnotené
 
Akcia Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 3
 

Ultrazvukový elegantný difuzér Omelia kombinuje účinky aromaterapie a jemného podsvietenie. Vytvorí jedinečnú relaxačnú atmosféru.

Bežná cena €57,96
Ušetríte €6 (–10 %)
€51,96 / ks
Značka Innobiz
Kategória Difuzéry a lampy
Položka bola vypredaná...
 

Omelia je elegantný ultrazvukový difuzér s jednoduchým moderným dizajnom. Účinný difuzér rozptýli éterické oleje v jemnú hmlu doplnenú o jemne sa meniace svetlo, ktoré spoločne s vôňou vytvorí príjemnú atmosféru. Jeho relaxačné účinky oceníte ako v domácom tak aj v pracovnom prostredí.

Difuzér Omelia používa technológiu ultrazvukové difúzie k zahmleniu miestnosti éterickými olejmi. Je praktický a vypne sa automaticky po vyprázdnení nádrže. Difuzér má tichú prevádzku a maximálna doba prevádzky je asi 4 hodiny nepretržitej difúzie a približne 8 hodín prerušované difúzie.

Kľúčové vlastnosti:

 • rozptyľuje éterické oleje a prevonia priestor s podsvietením

 • ultrazvuková difúzia

 • pre plochy až do 50 m²

 • funkcie jemného podsvietenia

 • tichá prevádzka

 • automatické vypnutie

 • atraktívny dizajn skla a dreva

 

Odporúčané použitie:

Po zapojení difuzéru nalejte obyčajnú vodu izbovej teploty maximálne do výšky rysky, nakvapkajte éterický olej (5 až 10 kvapiek maximálne). Nechajte rozptýliť len niekoľko minút, aby ste sa vyhli príliš vysokým koncentráciám. Pre parfémovanie miestnosti o veľkosti 20 m² postačuje difúzie 15 až 20 minút.

Neaktivujte difuzér v prítomnosti detí mladších ako 6 rokov alebo tehotných žien. V detskej izbe odporúčame, spustiť difuzér bez prítomnosti detí alebo najmenej 30 minút pred vstupom do miestnosti.

Ovládanie difuzéra Omelia:

Tlačidlo "Mist"

 1. stlačenie: nepretržitá difúzie

 2. stlačenie: prerušovaná difúzie 30 s.

 3. ak chcete zariadenie vypnúť, podržte tlačidlo asi 3 s

Tlačidlo "Light" umožňuje aktivovať a upraviť farebné osvetlenie nálady: 1. stlačenie: aktivuje režim automatickej zmeny farby

Balenie obsahuje:

1x difuzér, návod na použitie.

Rozmery:

Výška: 15,4 cm. Priemer: 9 cm.

Údržba a čistenie difúzora.

Ak chcete vyčistiť difuzér, odstráňte éterické oleje. Potom nalejte do nádobky 1 polievkovú lyžicu Čističe na difúzory a zapnite difuzér po dobu 3 až 5 minút. Difuzér môžete čistiť raz alebo dvakrát mesačne, v závislosti na tom, ako často ho používate, a tiež na kvalite používaných éterických olejov. Potom vyprázdnite prebytočný čistič a difuzér môžete znovu použiť. Ak difuzér nepoužívate dlhšie ako dva týždne, nezabudnite ho umiestniť na bezprašné miesto a vyčistiť. Čerpadlo nevyžaduje žiadnu údržbu.

Výrobca: Innobiz, Francúzsko.

Innobiz je francúzska spoločnosť založená nadšenci pre aromaterapiu, krásne produkty, ušľachtilé materiály a inovácie. Innobiz viac ako desať rokov reprezentuje výskum a šírenie účinkov éterických olejov v aromaterapii nielen na francúzskom trhu.

Zakladateľ Pierre Emmanuel Thuret zbieral nápady pri cestovaní po celom svete. Úplne jednoducho v Innobiz milujú navrhovaní a distribúciu produktov, ktoré prinášajú pohodu a potešenie ako v domácnosti tak u profesionálov. Difúzery sú navrhnuté s čistými líniami a sú vyrobené z ušľachtilých materiálov, ako je sklo, keramika, drevo, bambus a porcelán. V poslednej dobe vyvíja produkty z udržateľných zdrojov s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Difúzery Innobiz sú jediné, ktoré ocenila aj slávna nadácia Good Planet Foundation Yann Arthus-Bertrand - Nadácia pre ekológiu, udržateľnosť a záchranu planéty Zem.

Ako používať difuzér Omelia sa pozrite tu:

 

Podobný produkt

Hmotnosť 0.2 kg
Zloženie Bez BPA
Výroba Asia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: