Innobiz Difuzér Lilia

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Jedinečný výkonný prenosný difuzér čistého dizajnu prevonia a vytvorí pohodovú atmosféru domova i kancelárie.

€47,96 / ks
Značka Innobiz
Kategória Difuzéry a lampy
Položka bola vypredaná...
 

Prenosný difuzér Lilia kombinuje eleganciu a skutočnú účinnosť éterických olejov v aromaterapii. Výkonný a ľahko použiteľný difuzér rozptyľuje čisté éterické oleje bez potreby miešania s vodou. Využíva technológiu rozprašované difúzie (nebulize), ktorá je považovaná za najlepšie pre využitie účinkov éterických olejov.

Difuzér Lilia je vhodný aj na väčšie plochy až do 60 m². Môžete si zvoliť aj smer difúzie, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Tento difuzér je krásnym objektom do každej domácnosti aj kancelárie. Difuzér je dodávaný s vlastnou nabíjacou základňou a pripája sa pomocou USB kábla k nabíjačke, ktorá je súčasťou dodávky.

Kľúčové vlastnosti:

  • rozptyľuje éterické oleje a prevonia priestor

  • technológia difúzie rozprašovanie (nebulize)

  • najúčinnejšie technológie pre využívanie účinkov éterických olejov

  • difuzér je prenosný

  • pre plochy až do 60 m2

  • časový spínač a dve možnosti prevádzky

  • jedinečný dizajn produktu

 

Odporúčané použitie:

Odstráňte kryt. Odstráňte uzáver z fľaše s éterickým olejom. Otočte difuzér a priskrutkujte ho na fľaštičku s esenciálnym olejom namiesto uzáveru. Uistite sa, že je difuzér úplne utiahnutý, bez toho aby tlačil fľašu. Otočte a jemne difuzér pretrepte (tým spustíte zostup éterických olejov do difúzneho zariadenia). Nasaďte kryt.

Umiestnite zariadenie na nabíjací stojan Pomocou kábla USB pripojte stojan ku konektoru USB alebo do zásuvky s dodaným sieťovým adaptérom. Zariadenie je pripravené na prevádzku a nabíjanie, takže môže zariadenie bežať iba na batériu a môžete ich vybrať z nabíjačky. Lítiová batéria sa dobije za 2 hodiny, keď difúzor nepracuje na základni. Keď sa produkt nabíja, svetlo okolo difúzneho vývodu je červené a po úplnom nabití zhasne.

Difuzér má niekoľko cyklov použitie: Stlačením tlačidla zapnutia / vypnutia / časovača jednotku zapnite.

1. stisk modré svetlo: 9 rozstrekovacích trysiek pri spustení, potom 3 trysky každých 5 minút. Automatické vypnutie po 2 hodinách prevádzky. Životnosť batérie: 24 cyklov po 2 hodiny. 92 hodín difúzie pre 15ml fľaštičku

2.stisk zelené svetlo: 9 rozstrekovacích trysiek pri spustení, potom 3 trysky každých 10 minút. Automatické vypnutie po 4 hodinách prevádzky. Životnosť batérie: 18 cyklov 4 hodiny. 164 hodín difúzie pre 15ml fľaštičku

3. stlačenie: vypnete difúzor.

Balenie obsahuje:

Difuzér éterického oleja Lilia, dobíjacia základňa, USB / 110-240VAC adaptér, návod na použitie.

Rozmery:

Výška17 cm, šírka 4 cm.

Rozprašovanie ako najúčinnejší difúzie éterických olejov.

Rozprašovanie alebo ak nebulizácia-rozprašovanie je činnosť rozprašovanie kvapaliny v mikrokapkách prostredníctvom rozprašovača. Princíp nebulizácia-rozprašovanie je založený na Venturiho technike: v rozprašovacej komore rozprašuje vysokorýchlostné vzduch éterické oleje uložené v základni sklenenej nádoby v mikrokapkách. Ľahšie mikrokvapôčky vychádzajú von do okolitého vzduchu cez čiapku, ktorá väčšie kvapky neprepustí. Tie sa vracia späť a klesajú, aby sa znovu rozstříkaly ako mikrokvapôčky.

Výrobca: Innobiz, Francúzsko.

Innobiz je francúzska spoločnosť založená nadšenci pre aromaterapiu, krásne produkty, ušľachtilé materiály a inovácie. Innobiz viac ako desať rokov reprezentuje výskum a šírenie účinkov éterických olejov v aromaterapii nielen na francúzskom trhu.

Zakladateľ Pierre Emmanuel Thuret zbieral nápady pri cestovaní po celom svete. Úplne jednoducho v Innobiz milujú navrhovaní a distribúciu produktov, ktoré prinášajú pohodu a potešenie ako v domácnosti tak u profesionálov. Difúzery sú navrhnuté s čistými líniami a sú vyrobené z ušľachtilých materiálov, ako je sklo, keramika, drevo, bambus a porcelán. V poslednej dobe vyvíja produkty z udržateľných zdrojov s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Difúzery Innobiz sú jediné, ktoré ocenila aj slávna nadácia Good Planet Foundation Yann Arthus-Bertrand - Nadácia pre ekológiu, udržateľnosť a záchranu planéty Zem.

Ako používať difuzér Lilia sa pozrite tu:

Doporučené použití: Sejměte kryt. Odstraňte uzávěr z láhve s éterickým olejem. Otočte difuzér a přišroubujte jej na lahvičku s esenciálním olejem namísto uzávěru. Ujistěte se, že je difuzér zcela utažen, aniž by tlačil láhev. Otočte a jemně difuzér protřepejte (tím spustíte sestup éterických olejů do difúzního zařízení). Nasaďte kryt. Umístěte zařízení na nabíjecí stojan Pomocí kabelu USB připojte stojan ke konektoru USB nebo do zásuvky s dodaným síťovým adaptérem. Zařízení je připraveno k provozu a nabíjení, takže může zařízení běžet pouze na baterii a můžete je vyjmout z nabíječky. Lithiová baterie se dobije za 2 hodiny, když difuzor nepracuje na základně. Když se produkt nabíjí, světlo kolem difúzního vývodu je červené a po úplném nabití zhasne.

Innobiz je francouzská společnost založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz již 10 let reprezentuje výzkum a šíření znalosti aromaterapie a účinků éterických olejů na trhu. Spolupracuje s předními výrobci a značkami v aromaterapii. Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret sbíral nápady při cestování po celém světě. Zcela jednoduše v Innobiz milují navrhování a distribuci produktů, které přinášejí pohodu a potěšení jak v domácnosti tak u profesionálů. Produkty Innobiz kromě jejich účinnosti a odolnosti jsou vytvářeny s designéry se zvýšeným vědomím na dopad na životní prostředí: difuzéry jsou navrženy s čistými liniemi a jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, keramika, dřevo, bambus a porcelán.

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace GoodPlanet Foundation Yann Arthus-Bertrand (nadace, jejímž posláním je „umístit ekologii do srdce našeho svědomí a vzbudit touhu jednat pro záchranu Země“).

 

Hmotnosť 0.5 kg
Zloženie Bez BPA
Výroba Asia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: